trochę większy pstrąg

ryby, metody, sprzęt, recenzje, wydarzenia...
krzysztof więcław hurch f

trochę większy pstrąg

Postautor: krzysztof więcław hurch f » 02 kwie 2003, 08:46

Chciałem zamieścić to zdjęcie wczoraj (01.kwiecień), dzisiaj nikt nie odbierze tego jako żart. Ten pstrążek potokowy wyrósł w rzece Mur (Austria), a po wypuszczeniu na wolność nadal tam rośnie. My w Polsce zastanawiamy się jednak dalej nad obniżaniem/ podwyższaniem limitów, zmienianiem wymiarów ochronnych z 25 na 25,5 cm. Chyba nie tędy droga...
Pozdrawiam, Krzysiek
Obrazek
Jacek Płachecki
Ponad 25 postów! Ale gaduła :-)
Posty: 48
Rejestracja: 25 wrz 2002, 19:27

Postautor: Jacek Płachecki » 02 kwie 2003, 17:07

Ale bydlątko ;-)
Awatar użytkownika
Zbigniew Woźniak
Ponad 25 postów! Ale gaduła :-)
Posty: 48
Rejestracja: 16 sie 2002, 13:24

Re: trochę większy pstrąg

Postautor: Zbigniew Woźniak » 02 kwie 2003, 19:51

krzysztof więcław hurch f pisze:Chciałem zamieścić to zdjęcie ...


taki ... misio_pysio
ZbychW
Jarek
+50 postów! Jeśli łowi tyle, co gada...
Posty: 95
Rejestracja: 20 sty 2003, 08:00

Postautor: Jarek » 03 kwie 2003, 06:13

Gdzie jest to zdjęcie????????????????
Awatar użytkownika
Robert Pastryk
+100 postów! Forumowy Weteran!
Posty: 108
Rejestracja: 14 sie 2002, 15:19

Postautor: Robert Pastryk » 03 kwie 2003, 06:22

Jarek Koszarowski pisze:...Gdzie jest to zdjęcie...


Musisz chwilkę poczekać, albo odświeżyć stronę. Zdjęcie ładuje się "w tle" bo jest podlinkowane do innej strony w sieci (jest sciągane z innej strony).
Przy okazji, zdjęcia to nie jest najmocniejsza strona naszego forum, o czym juz parę razy była mowa.
Pracujemy na tematem i mam nadzieję uda się nam to niebawem rozwiązać.

Robert
Artur Wysocki
+100 postów! Forumowy Weteran!
Posty: 323
Rejestracja: 02 paź 2002, 12:22

Postautor: Artur Wysocki » 03 kwie 2003, 06:29

W niedziele złowiłem prawie tak dużego jak ten na zdjęciu, miał 80cm, zabiłem go i zakopałem. To wcale nie jest żart prima aprilisowy, połów odbył się podbierakiem muchowym na muchowym odcinku rzeki Lupawy.Była to umierająca ryba z obitym pyskiem i poktytą pleśnią głową i ogonem. Tak wielka ryba na muchowym ocinku Łupawy to efekt wymiany stada tarłowego w ośrodku zarybieńowym. Piękna sprawa, dzięki takim działaniom każdy będzie miał możliwość pobicia rekordu Polski, nawet podbierakiem.
Adam Lejk
+50 postów! Jeśli łowi tyle, co gada...
Posty: 86
Rejestracja: 10 mar 2003, 18:26

Postautor: Adam Lejk » 03 kwie 2003, 16:49

Niech mnie kule biją . Piękna ryba . Mam taką cichą nadzieję , że i u nas takie pstrągi będą normalną sprawą, tylko żeby się nie sprawdziło powiedzenie, że "nadzieja matką głupich". Pozdrawiam wszystkich i życzę takich okazów.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości