Ulubione wody

ryby, metody, sprzęt, recenzje, wydarzenia...
Paweł Deska
Brawo! Przynajmniej raz już napisał :-)
Posty: 4
Rejestracja: 17 kwie 2003, 14:44

Postautor: Paweł Deska » 16 gru 2003, 15:22

Zdecydowanie najczęściej z muchą byłem nad Łupawą i tam łowi mi się na nią najprzyjemniej. Dalej jeszcze Wieprza, Słupia, Grabowa. Niestety obecnie mam daleko na Pomorze (warszawa) i łowię na tych rzekach z doskoku podczas odwiedzin rodzinki mniej więcej raz w miesiącu.
Jeszcze raczkuję w muszkarstwie ale zdecydowanie najprzyjemniej łowiło mi się na mokrą. Częściej jednak łowię na nimfę.
Pozdrowienia
Paweł
Pozdrawiam Paweł :-)
jaca
Więcej niż 5 postów, to już coś!
Posty: 7
Rejestracja: 27 gru 2003, 21:01

Postautor: jaca » 18 sty 2004, 17:20

Mieszkam w Jeleniej Górze- Cieplicach , więc do Bobru mam bardzo blisko, jednak rzadko łowię blisko JGóry. Często bywam w okolicach Wlenia, uważam ten odcinek Bobru za najrybniejszy, tu chylę czoło przed gospodarzami odcinka, widać że składki rozsądnie są wydawane , brawo. Zdaża się czasem, że łowię na kamiennej, ale tu z kolei jest dużo drobiazgu i żal go kaleczyć. Bardzo lubię wypady na Kwise, tam trafia się "gruba kropka".
Łowię głównie na nimfe i mokrą muchę, bardzo żadko na suchą a prawie nie łowię na streamer'a ( wolę spinina z wobkiem)
pozdrawiam
Uśmiech jest najważniejszy
karol
+100 postów! Forumowy Weteran!
Posty: 137
Rejestracja: 04 lis 2003, 14:08

Postautor: karol » 19 sty 2004, 08:53

Cześć,
Jako że żyć mi przyszło w stolicy moim głównym terenem wędkarskich eskapad są: Wisła, Jeziorka oraz Rządza.
Kilka razy w roku staram się spędzać przynajmniej weekend nad Dunajcem (okolice Waksmundu, Krościenko i Szczawnica) zwykle tam zakładam bazę wypadową.
W tym roku zamierzam odwiedzić Porad w Muszynie, słyszałem że jest ciekawie (może ktoś zna jakąś przyzwoitą, sprawdzoną metę na nocleg?).
Metody: - sucha na Wiśle, - lekka nimfa (imitacje ochotek) na Jeziorce i Rządzy, - wszystkiego po trochu podczas wypraw w góry.
Pozdrawiam serdecznie.
Karol
karol
+100 postów! Forumowy Weteran!
Posty: 137
Rejestracja: 04 lis 2003, 14:08

Postautor: karol » 19 sty 2004, 08:55

Cześć,
Jako że żyć mi przyszło w stolicy moim głównym terenem wędkarskich eskapad są: Wisła, Jeziorka oraz Rządza.
Kilka razy w roku staram się spędzać przynajmniej weekend nad Dunajcem (okolice Waksmundu, Krościenko i Szczawnica) zwykle tam zakładam bazę wypadową.
W tym roku zamierzam odwiedzić Porad w Muszynie, słyszałem że jest ciekawie (może ktoś zna jakąś przyzwoitą, sprawdzoną metę na nocleg?).
Metody: - sucha na Wiśle, - lekka nimfa (imitacje ochotek) na Jeziorce i Rządzy, - wszystkiego po trochu podczas wypraw w góry.
Pozdrawiam serdecznie.
Karol
pchybilo
Ponad 10 postów! Toż to stały bywalec:-)
Posty: 18
Rejestracja: 09 gru 2003, 09:51

Postautor: pchybilo » 19 sty 2004, 09:14

Jako, że mieszkam w Sanoku moim ulubionym i najczęstszym łowiskiem jest oczywiście San, zarówno odcinki powyżej jak i poniżej Sanoka. Łowię wszelkimi metodami muchowymi. Oprócz Sanu w cieplejszej porze roku bywam nad Soliną, Myczkowcami, Solinką i Wetlinką.
Pozdrawiam.
Pietrek
Tomek Talarczyk

Moje ulubione

Postautor: Tomek Talarczyk » 30 sty 2004, 23:05

Najczęsciej łowie na Rabie,z racji miejsca zamieszkania-ale do reszty zakochany jestem w Sanie! Jesli chodzi o metody-to na pierwszym miejscu zdecydowanie klasyczna mokra,pózniej sucha...a nimfa to czarna magia!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 144 gości