Ogromne gratulacje. Wielki sukces, Grzesiu!

ryby, metody, sprzęt, recenzje, wydarzenia...
Awatar użytkownika
Robert Pastryk
+100 postów! Forumowy Weteran!
Posty: 108
Rejestracja: 14 sie 2002, 15:19

Ogromne gratulacje. Wielki sukces, Grzesiu!

Postautor: Robert Pastryk » 17 wrz 2005, 19:38

Nie będzie bardzo muchowo. Ale nie mogłem się powstrzymać...

Już od 3 lat mam ogromną przyjemność prowadzić portal NaMuche.pl z moim Przyjacielem, Grześkiem Łoszewskim.

Niemal cała część "dziennikarska" portalu, zorganizowanie tekstów, ich zredagowanie i, co najważniejsze, zachęcenie naszych znakomitych Autorów, do napisania tekstów to właśnie zasługa Grześka.
Ale Grzesiek jest nie tylko doskonałym muszkarzem, dziennikarzem wędkarskim, "krętaczem", twórcą much i znawcą materiałów muchowych. Przede wszystkim jest, o czym również niektórzy muszkarze wiedzą, wybitnym scenarzystą filmowym.

Właśnie dziś, na jubileuszowym XXX Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni film ze scenariuszem Grześka Łoszewskiego, wyreżyserowany przez Feliksa Falka a zatytułowny "Komornik" odniósł ogromny sukces:
- sam film otrzymał nagrodę główną festiwalu, czyli Złote Lwy
- Grzegorz otrzymał nagrodę główną za najlepszy scenariusz,
- nagrodę za najlepszą rolę męską właśnie w "Komorniku" otrzymał Andrzej Chyra.

Grzesiu, serdeczne gratulacje. Długo pracowałeś, aby ten scenariusz odniósł tak Wielki Sukces.

Robert

Nieco więcej o filmie - http://film.onet.pl/10923,film.html
Ostatnio zmieniony 18 wrz 2005, 10:04 przez Robert Pastryk, łącznie zmieniany 2 razy.
Gość

Postautor: Gość » 17 wrz 2005, 20:01

No właśnie, pierwsze co zrobiłem jak tylko usłyszałem nazwisko i imię w czasie relacji z festiwalu w Gdyni, to polecaiłem do kompa aby sprawdzić czy to przypadkiem nie Szanowny Admin. No i proszę !

Szczere Gratulacje !!
maRAS
Mariusz Wysocki
+50 postów! Jeśli łowi tyle, co gada...
Posty: 80
Rejestracja: 05 lut 2003, 22:25

Postautor: Mariusz Wysocki » 17 wrz 2005, 20:18

Gratulacje, gratulacje i jeszcze raz gratulacje.
Maciej Gdaniec
Ponad 10 postów! Toż to stały bywalec:-)
Posty: 24
Rejestracja: 12 paź 2002, 14:19

Postautor: Maciej Gdaniec » 17 wrz 2005, 21:02

Wyrazy uznania przesyłam, życząc jednocześnie kolejnych sukcesów artystycznych.

Maciek
JarekZ
Ponad 10 postów! Toż to stały bywalec:-)
Posty: 17
Rejestracja: 19 sie 2002, 14:16

Postautor: JarekZ » 18 wrz 2005, 21:40

Tak to już jest. Gdy zjawi się nad wodą, wygarnia najlepsze ryby, a gdy tylko zawita do Gdyni, wygarnia najważniejsze nagrody:-)

Grzesiu, szczere gratulacje!

Jarek
Gość

Postautor: Gość » 18 wrz 2005, 21:40

Super ! Grzesiu tak trzymaj, serdecznie gratuluję.

Pzdr,
Darek

P.S. Nieśmiało dodam, że wypadałoby ten sukces 'zdyskontować' w jakiejś knajpce. Idzie jesień, wieczory długie :-)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 165 gości