Powstało Koło Wędkarskie "Trzy Rzeki"-zaproszenie

ryby, metody, sprzęt, recenzje, wydarzenia...
Awatar użytkownika
Grzesiek Łoszewski
+50 postów! Jeśli łowi tyle, co gada...
Posty: 84
Rejestracja: 14 sie 2002, 15:22

Powstało Koło Wędkarskie "Trzy Rzeki"-zaproszenie

Postautor: Grzesiek Łoszewski » 15 gru 2005, 11:21

W grudniu 2005r wędkarze zrzeszeni w Klubie Muchowym "Trzy Rzeki" założyli Koło Wędkarskie "Trzy Rzeki" przy ZO PZW Słupsk. Koło wędkarskie zostało powołana w celu rozszerzenia dotychczasowej działalności klubu, w planach działalności koła jest opieka gospodarska nad pstrągowym łowiskiem patronackim. Przygotowania do objęcia takiego łowiska są już prowadzone i w ciągu paru miesięcy zapadną ostateczne decyzje.

W skład zarządu Koła "Trzy Rzeki" wchodzą:
-prezes – Roman Sil
-v-ce prezes d/s ochrony – Zbigniew Buśkiewicz
-v-ce prezes d/s gospodarki – Artur Wysocki
-skarbnik – Jarosław Firkowski
-gospodarz – Marek Tołoczko

Wszystkich chętnych do wstąpienia w szeregi nowopowstałego Koła "Trzy Rzeki" serdecznie zapraszamy. Składki można opłacać w:

Sklepie "Wędkarstwo i Sport" Eugeniusz Gołębiewski, ul Sienkiewicza 18 w Słupsku, tel. 59 8443054

Zarządzie Koła "Trzy Rzeki" przy Młodzieżowym Domu Kultury 8 ul. Szarych Szeregów w Słupsku. W pierwszy poniedziałek miesiąca o godz. 18.00

Osoby z poza Słupska mogą opłaty dokonywać przelewem bankowym na konto:
Jarosław Firkowski "Trzy Rzeki" 68 1020 4649 0000 7302 0071 0954
z dopiskiem Karta Wędkarska

Standartowe opłaty na wody górskie wynoszą:

Składka członkowska - 54zł
Składka wody górskie – 110zł
Fundusz Ochrony Wód – 5zł
na przesyłkę zwrotną-4zł


jednocześnie prosimy przesłać kartę wędkarską skarbnikowi koła na adres: Jarosław Firkowski,
ul. Limanowskiego 41, 76-200 Słupsk wraz z adresem zwrotnym nadawcy.

Szczegółowe informację odnośnie składek, rodzajów zniżek i zezwoleń terminowych można uzyskać na oficjalnej stronie ZO PZW Słupsk
http://www.pzw.slupsk.pl/index.php

Wszelkich informacji udzieli niezawodny Zbigniew Buśkiewicz tel. 504 083104

Do zobaczenia nad Słupią
Artur Wysocki
Adam Sikora
Ponad 25 postów! Ale gaduła :-)
Posty: 40
Rejestracja: 29 kwie 2003, 19:49

Postautor: Adam Sikora » 12 lut 2006, 08:53

Grzesiek mam pytanie: czy można być członkiem dwóch kół? Jeśli tak to sie zapisuje. Po prostu nie mogę "zdradzić" mojego koła.
Gość

Postautor: Gość » 14 lut 2006, 08:41

Adam Sikora pisze:Grzesiek mam pytanie: czy można być członkiem dwóch kół? Jeśli tak to sie zapisuje. Po prostu nie mogę "zdradzić" mojego koła.


Adaś,

Nie można. Proponuję Ci zrobić tak jak ja zamierzam - pozostań w dotychczasowym kole, gdzie, będąc na miejscu, możesz zrobić wiele dobrego. Natomiast wnieś za pośrednictwem Koła "Trzy Rzeki" składkę okręgową do Słupska, jednocześnie wpłać Kolegom osobną kwotę na fundusz koła. Oni potrzebują pieniędzy - ludzi, których zarażą własną aktywnością, znajdą na miejscu. I tacy najwięcej wniosą w działania koła. A przyjaciół i tak mają w całej Polsce.

Zachęcam wszystkich do podobnego postępowania. Ten zespół doskonale wie jak uzyskać najwięcej z posiadanych środków.

Pozdrawiam serdecznie

Jurek Kowalski
anfrem
Brawo! Przynajmniej raz już napisał :-)
Posty: 2
Rejestracja: 23 kwie 2006, 11:18

Koło Trzy rzeki

Postautor: anfrem » 02 maja 2006, 18:28

Mam pytanie. Na jakich wodach gospodarujecie?
Ostatnio zmieniony 18 maja 2006, 15:15 przez anfrem, łącznie zmieniany 1 raz.
BUŚKa

Postautor: BUŚKa » 18 maja 2006, 14:52

Zaczynamy gosodarować na prześlicznym odcinku Łupawy, ale o szczegółach wkrótce. Pozrawiam Zbyszek.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości