• 1
  • 2
  • 3

Forum Namuche.pl - od redakcji

Witamy wszystkich sympatyków Na muche.

Zdajemy sobie sprawę, że dzisiaj wymiana wszelkich krótkich informacji odbywa się na fejsie(FB) czy Insta. Zdajemy sobie równiez sprawę, że dzisiajsze fora nie spełniają wszystkich oczekiwań u wędkarzy. Jednocześnie zauważamy, że coś takiego jak kultura słowa, wymiana informacji na tzw. "poziomie" to coraz rzadszy element w sieci. Szczególnie w naszym świecie flyfishingu.

Uruchamiając stronę Namuche.pl wiedzieliśmy, że forum jest trochę już przeżytkiem ale... patrząc na to co się dzieje, rozmawiając z z kolegami nad rzeką czy w rozmowach telefonicznych słyszymy, że jest potrzebne czy byłoby potrzebne miejsce aby jednak wymieniać się treściami w sposób dobry, kulturalny i można było do tego wracać bez zbędnego i wielkiego szukania. Moderatorzy pilnujący jednak porządku...ale bez zbędnej przesady. Bardziej chodzi o kulturę słowa niż przywracanie do porządku z byle powodu.

Postanowiliśmy jeszcze raz spróbować reaktywować Forum Namuche.pl

Tak jak kiedyś są 3 obszary: Muchy, Ogólne oraz dyskusje o artykułach zamieszczonych w Namuche.pl

Jeśli komuś zależy na tym, zby jednak było takie miejsce w sieci zachęcamy do rejestracji czy odnowieniu logowania. 

Zachęcamy do komentowania, uczestnictwa w dyskusjach. W panelu na głównej stronie Namuche.pl jest zakładka: Forum.

Reszta zależy od Was.

Dziękujemy, że znaleźliście czas na przeczytanie tych paru zdań. Mamy nadzieję, że może jednak kiedyś się spotkamy tu, na forum Namuche.pl

Redakcja

o mnie
Inne artykuły autora