Łeba...?

ryby, metody, sprzęt, recenzje, wydarzenia...
Tomasz Papke
Ponad 25 postów! Ale gaduła :-)
Posty: 37
Rejestracja: 25 gru 2004, 22:46

Łeba...?

Postautor: Tomasz Papke » 20 lut 2006, 18:31

Mam pytanie odnośnie rzeki Łeby ...czy już coś wiadomo...?Czy będzie ona meliorowana...?Jeśli tak proszę mi podpowiedzieć co ja mogę zrobić ,aby przyczynić się do jej ochrony...Chciałbym pomóc z całego serca ,ale nie wiem za bardzo jak...już kilka krotnie podpisywałem się pod protestami ...ale czy mogę czegoś więcej dokonać...?
Gość

Postautor: Gość » 20 lut 2006, 19:53

Na razie pozostaje nam tylko czekać na dalsze rozstrzygnięcia. Sprawą zainteresowały sie teraz lokalne media, po artykułach w prasie, w piątek był obszerny materiał w lokalnej telewizji. Przytoczono wypowiedzi mieszkańców, którzy nie obawiają sie powodzi ... gdyż Łeba dawno nie wylewała. Za to jednoznacznie melioracji chce właścicielka elektrownii wodnej, licząc na większe zyski. Pani dyrektor RZGW w Gdańsku powiedziała, ze jest zaskoczona takim szumem wokół sprawy i negatywnymi komentarzami, gdyż ewentualna melioracja to na razie tylko ... plany. Na szczęscie nawet redaktorka zauważyła, że dość szczegółowe te plany. Studiując dokładnie pismo RZGW, trudno oprzeć się wrażeniu, że jeden podpis i roboty ruszą...
A, że komentarze negatywne... cóż, bardzo ciężko przychodzi wędkarzom doszukać się pozytywnych działań meliorantów.
Witek

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 199 gości