Troć

ryby, metody, sprzęt, recenzje, wydarzenia...
tomaszpapke

Troć

Postautor: tomaszpapke » 01 mar 2006, 08:52

Mam pytanie ..jak długo Troć pozostaje w Redzie...czy w kwietniu można ją jeszcze złowic...?
Tomasz Papke
Ponad 25 postów! Ale gaduła :-)
Posty: 37
Rejestracja: 25 gru 2004, 22:46

Postautor: Tomasz Papke » 02 mar 2006, 14:40

Jeśli nie chcecie odpowiadać publicznie ..proszę o wiadomość prywatna...z góry wielkie dzięki..sory zapomniałem się ostatnio zalogować...
Awatar użytkownika
PiterS
+50 postów! Jeśli łowi tyle, co gada...
Posty: 83
Rejestracja: 07 cze 2003, 16:22

Postautor: PiterS » 02 mar 2006, 18:06

Większość złowionych ryb pada ostatnio na odcinku Trzebiatów - Nowielice (czarna droga), znacznie mniej niżej (pompy) więc sporo ryby siedzi jeszcze w górze rzeki. Fotki niżej przedstawiają wypasionego już kelta 74cm złowionego 21.04.2005.

Obrazek

Obrazek
Mariusz Teodorowicz
+100 postów! Forumowy Weteran!
Posty: 102
Rejestracja: 16 sty 2004, 17:19

Postautor: Mariusz Teodorowicz » 02 mar 2006, 21:10

Jeżeli to kelt, to zaiste bardzo wypasiony. Mam zatem pytanie. Wypatroszyłeś, czy wypuściłeś?
Awatar użytkownika
Witek Polakowski
+50 postów! Jeśli łowi tyle, co gada...
Posty: 75
Rejestracja: 16 sie 2002, 23:29

Postautor: Witek Polakowski » 03 mar 2006, 12:04

Ryby w Redzie są łowione praktycznie codziennie, zapewne bedzie tak i w marcu, a jeśli taka niska woda bedzie sie utrzymywać dalej, to pewnie i w kwietniu złowienie kelta nie będzie sensacją. Pojawiły sie też pierwsze srebrniaki.
Ryby z Redy do obejrzenia w galerii http://www.pzw.wejherowo.pl/galeria-trociezredy.html
Witek
tomaszpapke

Postautor: tomaszpapke » 03 mar 2006, 15:06

wielkie dzieki ..niedługo pójde opłaty zrobic i napewno sie wybiore...
Tomasz Papke
Ponad 25 postów! Ale gaduła :-)
Posty: 37
Rejestracja: 25 gru 2004, 22:46

Postautor: Tomasz Papke » 03 mar 2006, 15:14

Witek oczywiście ,jest mistrzem połowu Troci ..naliczyłem co najmniej 10 sztuk...moze jest ich więcej tylko fotki nie wysłał...No Witku pochwal się ile ich tak naprawdę masz w tym roku wydziobanych z Naszej Redy..?
Gość

Postautor: Gość » 03 mar 2006, 16:26

Eee, są lepsi... Wszystko i tak zależy głównie od ilości dni spędzonych nad wodą.
Ale najważniejsze, że wielu na własne oczy zobaczyło ile daje ochrona rzeki jesienią.
Pozdro-Witek
Wiktor Ledóchowski
+50 postów! Jeśli łowi tyle, co gada...
Posty: 71
Rejestracja: 24 gru 2004, 18:05

Postautor: Wiktor Ledóchowski » 07 mar 2006, 10:23

Anonymous pisze:Eee, są lepsi... Wszystko i tak zależy głównie od ilości dni spędzonych nad wodą.
Ale najważniejsze, że wielu na własne oczy zobaczyło ile daje ochrona rzeki jesienią.
Pozdro-Witek


Witam!
Oj Witek skromność przez Ciebie przemawia.Może i są lepsi ale co jak co i Ty jak i reszta z Waszego koła zasłuzyła na to żeby te ryby łowić.Cięzko na nie zapracowaliście i teraz zbieracie plony.Wielką niesprawiedliwością bybyło gdybyscie teraz nie mieli wyników.Ja się jesienia opier...... no i teraz mam jedna rybe.Obiecuje w tym roku aktywniej pomagać przy ochronie to może zasłuże sobie na więcej ryb ;-))
Pozdrawiam.
Artur Wysocki
+100 postów! Forumowy Weteran!
Posty: 323
Rejestracja: 02 paź 2002, 12:22

Postautor: Artur Wysocki » 07 mar 2006, 13:33

Niestety, łowienie ryb nie ma nic wspólnego ze sprawiedliwością, nawet elementarną. Ryby nie grzeszą wdzięcznością, jak kobiety. Trzeba się pogodzić, i nie zdziw się Wiktor jak w przyszłym roku nie złowisz ani jednej. Zresztą wolałbym taką jedną niż naście bidulków z połamanymi płetewkami. Tak więc nie narzekaj i bierz się do pilnowania bez nadmiernych oczekiwań względem wyników wędkarskich.
Nara, pozdro i siema

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 111 gości