Jętka

ryby, metody, sprzęt, recenzje, wydarzenia...
Jarek
+50 postów! Jeśli łowi tyle, co gada...
Posty: 95
Rejestracja: 20 sty 2003, 08:00

Postautor: Jarek » 27 cze 2006, 13:29

Arek gd pisze:Ludzie moze chcecie popracowac jako wolontarjusze w mojej fundacji bedziecie chodzili i pilnowali rzek zeby nikt ryb nie zabierał nie bedzie wtedy tyle płaczu kolego Jarku a moze lepiej nie chodzcie na ryby tylko kupcie sobie akwarium i ogladajcie je w ten sposób..



po pierwsze jak będziesz kolego Arku miał prywatną rzekę to będziesz mógł zatrudnić strażników za pełną stawkę godzinową.
po drugie płacę w PZW za łowienie, to łowię (zgodnie z regulaminem…) i nikt nie będzie mi mówił czy mogę łowić w rzecze dzierżawionej przez PZW czy nie lub że mam sobie kupić akwarium i w nim łowić.

Arek gd pisze:Regulamin wyraznie mowi ile ryb mozna zabrac jezeli ktos zabiera wiecej popełnia przestepstwo , Kazdy etyczny wedkarz wie ile i jakie ryby moze zabrac z łowiska do domu.


Regulamin regulaminem ale zdrowy rozsądek jest wskazany.

Arek gd pisze:Gdyby PZW mądrze zarybiało i pilnowało łowisk nie było by tego tematu na forum. Co do winy wedkarzy ktorzy zabieraja ryby do domu i niby przez to nie ma ryb dla to totalna bzdura.


Bzdurne to jest takie właśnie rozumowanie.

I proszę do mnie nie pisać takich rzeczy bo szybko zaczynam się denerwować i wtedy jestem bardzo niemiły – tym bardziej że mieszkamy blisko siebie.
Arek gd
Ponad 25 postów! Ale gaduła :-)
Posty: 33
Rejestracja: 02 gru 2004, 21:12

Postautor: Arek gd » 27 cze 2006, 13:37

hahahahahaha nierozsmieszaj mnie leszczu.
Jarek
+50 postów! Jeśli łowi tyle, co gada...
Posty: 95
Rejestracja: 20 sty 2003, 08:00

Postautor: Jarek » 27 cze 2006, 14:02

widzę że jesteś poważnie upośledzony.
jak chcesz pogadać to mogę do Ciebie podjechać bo daleko nie mam
Arek gd
Ponad 25 postów! Ale gaduła :-)
Posty: 33
Rejestracja: 02 gru 2004, 21:12

Postautor: Arek gd » 27 cze 2006, 14:29

Zapraszam tylko wypłacz sie nad rzeką.
Jarek
+50 postów! Jeśli łowi tyle, co gada...
Posty: 95
Rejestracja: 20 sty 2003, 08:00

Postautor: Jarek » 27 cze 2006, 14:36

Czy ty człowieku masz jakieś problemy z głową???
Coś się tak przyczepił?
Naprawdę chcesz abyśmy sobie normalnie o Twoich problemach pogadali?
Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę z tego, że się znamy...
Arek gd
Ponad 25 postów! Ale gaduła :-)
Posty: 33
Rejestracja: 02 gru 2004, 21:12

Postautor: Arek gd » 27 cze 2006, 16:02

Kolego kto ma problemy ten ma to Ty pierwszy zacząłeś mnie straszyć i obrażać od upośledzonych w dupie mam to czy mnie znasz czy mnie nie znasz.
Gość

Postautor: Gość » 27 cze 2006, 16:08

Pieknego języka panowie używają..nie ma co...
Marcin Kostuch
+100 postów! Forumowy Weteran!
Posty: 110
Rejestracja: 20 mar 2006, 14:57

Postautor: Marcin Kostuch » 27 cze 2006, 16:13

Marcin Kostuch pisze:Dyskusje na temat kto, kiedy, ile i dlaczego "zabiera" zawsze są głośne i emocjonujące, niech każdy robi co uważa za odpowiednie i nie patrzy komuś na ręce. Osobiście nigdy nie zabieram potokowca, jeśli już mam zabrać to tylko tęczaka. Jeśli ktoś zabiera wszystkie złowione ryby, to jego sprawa, osobiście uważam to za zwyrodnienie i brak szacunku dla przyrody. Pozdrawiam.



Tak też jest i w tym przypadku, panowie, stoimy po tej samej stronie barykady przecież...
Arek gd
Ponad 25 postów! Ale gaduła :-)
Posty: 33
Rejestracja: 02 gru 2004, 21:12

Postautor: Arek gd » 27 cze 2006, 16:25

Święta prawda. koniec tematu pozdrawiam.
Gość

Postautor: Gość » 27 cze 2006, 22:14

Arek gd pisze: Co do winy wedkarzy ktorzy zabieraja ryby do domu i niby przez to nie ma ryb dla to totalna bzdura.


Arek, jeżeli myślisz że wszytkie regulaminy są stworzone w odpowiedni sposób to jesteś w grubym błędzie, niestety przepisy obecne nie są dostosowane do presji wędkarskiej na rzekach, i niestety, gdyby wszyscy wędkarze zabierali wszystkie ryby które łowią, (tylko te, schwytane zgodnie z regulaminem) to rzeki byłyby puste lub prawie puste.

A już w czasie jętki gdyby wszyscy chcieli postępować tak jak ty, ryby mozna by wybrać do dna.

Podsumowując: nie każdy regulamin stanowi takie zasady jakie są dobre dla obecnej sytuacji. Natomiast masz rację, że stosowanie regulaminu powoduje że postępujesz zgodnie z prawem, w tym przypadku jednak, NIESTETY prawem źle ustanowionym. Marek

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości