Jętka

ryby, metody, sprzęt, recenzje, wydarzenia...
Jarek
+50 postów! Jeśli łowi tyle, co gada...
Posty: 95
Rejestracja: 20 sty 2003, 08:00

Postautor: Jarek » 28 cze 2006, 09:33

Arek gd pisze:Kolego kto ma problemy ten ma to Ty pierwszy zacząłeś mnie straszyć kto kogo pierwszy i obrażać od upośledzonych w dupie mam to czy mnie znasz czy mnie nie znasz.


widze że się co do Ciebie nie myliłem... I obyś się któregoś dnia nie zdziwił. Pa pa...
Arek gd
Ponad 25 postów! Ale gaduła :-)
Posty: 33
Rejestracja: 02 gru 2004, 21:12

Postautor: Arek gd » 28 cze 2006, 10:48

widze że się co do Ciebie nie myliłem... I obyś się któregoś dnia nie zdziwił. Pa pa...[/quote]

Chłopie co Ty mozesz o mnie powiedziec nawet nie miałeś okazji zamienić ze mną słowa i praktycznie nic o mnie niewiesz i moze mi wytłumaczysz co znaczy : i obyś się któregoś dnia nie zdziwił?
Gość

Postautor: Gość » 28 cze 2006, 10:58

To brzmi jak groźba ;) hehhe dajcie już spokuj panowie. To forum przecież zrzesza pewną liczbę zapaleńców którzy niewidzą świata poza muchą ;) Pozdro
JarekZ
Ponad 10 postów! Toż to stały bywalec:-)
Posty: 17
Rejestracja: 19 sie 2002, 14:16

Postautor: JarekZ » 28 cze 2006, 13:16

He, he. Widzę, że przebieg tej napiętej dyskusji jednoznacznie wskazuje, że czas jętki na naszych wodach przeszedł do historii.
Pozdrawiam,
gość

Postautor: gość » 28 cze 2006, 13:21

Tak na moje oko to chyba wpier...ol dostaniesz gdzieś nad wodą... ale może dzięki temu kilka rybek pożyje dłużej...
Gość

Postautor: Gość » 28 cze 2006, 15:30

Jestem ciekaw czy ten grożący jest tak mocny czy tylko w gębie , podejrzewam ze tacy krzykacze zawsze sa mocni w gebie.Arek jak go spotkasz nad woda uwal go na cyce hahahahahaha
Gość

Postautor: Gość » 28 cze 2006, 17:17

Człowieku to poco ty płacisz kartę jedz do TESKO i za 200 zł kup sobie szprotek nażryj się .I zostaw te ryby w naszych pięknych rzekach w spokoju
Gość

Postautor: Gość » 28 cze 2006, 17:22

a ty kup sobie rzeke i ogladaj w niej ryby hahahha
Gość

Postautor: Gość » 29 cze 2006, 05:29

Czesc Arek :-) widziesz jak cieplaki madrza sie na internecie , to tacy fachowcy od niczego , nikt ich z dobra ryba nie widzial nad woda , a dziela potokami... i wszystkie wypuszczaja. Jak tak pisza o dupie Maryni to znaczy ze nie jezdza na ryby tylko uprawiaja wedkarstwo wirtualne. To sa dla mnie muszczkarze wirtualni , kto wie czy nie "dzialacze PZW " reklamujacy swoje wody i chcacy zwalic wine braku ryb na wedkarzy.
Lebork

Postautor: Lebork » 29 cze 2006, 10:37

Dajcie już spokuj !! Ktoś z zewnątrz pomyśli sobię, że tu jakieś kłutnie i groźby się odbywają !! Panowie na ... wam takie problemy ?? Mało wam tego w polskich rzekach ?? Wystarczy tych wszystkich skandali w PZW i zarybień na piśmie !!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości