Jętka

ryby, metody, sprzęt, recenzje, wydarzenia...
Gość

Postautor: Gość » 30 cze 2006, 17:55

i przez miejscowych spławikowców ktorzy na robaki kłusuja na pstrągach.
Mariusz Teodorowicz
+100 postów! Forumowy Weteran!
Posty: 102
Rejestracja: 16 sty 2004, 17:19

Postautor: Mariusz Teodorowicz » 01 lip 2006, 06:32

Szanuję adminów, którzy pozwalają na dużą swobode wypowiadania się na forum. W końcu taka jest idea tej formy przekazu.
Jednak to tutaj przeszło wszystkie granice z jakimi się dotychczas spotkałem.
Zwracam uwagę, że w zasadzie wątek opierał się o wypowiedzi "gości".
Nie uwierzę w czyste intencje człowieka, który wstydzi się swojej tożsamości.
Wiem, że fora, na których ogranicza się swobodę wypowiedzi szybko umierają, ale to umrze od "gości" i spamerów.
Awatar użytkownika
Robert Pastryk
+100 postów! Forumowy Weteran!
Posty: 108
Rejestracja: 14 sie 2002, 15:19

Postautor: Robert Pastryk » 01 lip 2006, 08:41

Mariusz Teodorowicz pisze:Szanuję adminów, którzy pozwalają na dużą swobode wypowiadania się na forum. W końcu taka jest idea tej formy przekazu.
Jednak to tutaj przeszło wszystkie granice z jakimi się dotychczas spotkałem


Witam,
Rzeczywiście, czasem dochodzi do nadużyć, czy przesadnie pojętej swobody wypowiedzi. Zastanawiamy się nad wprowadzeniem konieczności logowania dla piszących. Oczywiście osoby czytające ciągle będą miały dostęp do forum.

Pozdrawiam

Robert
Wiktor Ledóchowski
+50 postów! Jeśli łowi tyle, co gada...
Posty: 71
Rejestracja: 24 gru 2004, 18:05

Postautor: Wiktor Ledóchowski » 03 lip 2006, 07:45

Robert Pastryk pisze:
Mariusz Teodorowicz pisze:Szanuję adminów, którzy pozwalają na dużą swobode wypowiadania się na forum. W końcu taka jest idea tej formy przekazu.
Jednak to tutaj przeszło wszystkie granice z jakimi się dotychczas spotkałem


Witam,
Rzeczywiście, czasem dochodzi do nadużyć, czy przesadnie pojętej swobody wypowiedzi. Zastanawiamy się nad wprowadzeniem konieczności logowania dla piszących. Oczywiście osoby czytające ciągle będą miały dostęp do forum.

Pozdrawiam

Robert


Witam.
Robert, tu się nie ma co zastanawiac tu trzeba to zrobić,przecież to jest juz nie podobne do niczego.Zwróć uwage coraz mniej osób bierze udział w rozmowach,wiadomo chyba z jakiego powodu?!
Pozdrawiam.
Wiktor.
Marcin Kostuch
+100 postów! Forumowy Weteran!
Posty: 110
Rejestracja: 20 mar 2006, 14:57

Postautor: Marcin Kostuch » 03 lip 2006, 15:48

Witam.
Robert, tu się nie ma co zastanawiac tu trzeba to zrobić,przecież to jest juz nie podobne do niczego.Zwróć uwage coraz mniej osób bierze udział w rozmowach,wiadomo chyba z jakiego powodu?!
Pozdrawiam.
Wiktor.




Popieram, zawsze przy okazji kontrowersyjnych dyskusji dochodzi do mało eleganckich słownych przepychanek, przez które forum dużo traci.
Obowiązkowe logowanie podniesie poziom dyskusji i zmniejszy spamerskie ataki. Nie ma się nad czym zastanawiać, forum tylko na tym zyska. Większy nadzór administratora nad publikowanymi treściami też byłby na miejscu.

Pozdrawiam

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości