Zawody Muchowe

ryby, metody, sprzęt, recenzje, wydarzenia...
Awatar użytkownika
Witek Polakowski
+50 postów! Jeśli łowi tyle, co gada...
Posty: 75
Rejestracja: 16 sie 2002, 23:29

Postautor: Witek Polakowski » 13 lut 2003, 16:17

Artur Wysocki pisze: Jest też druga strona medalu, organizacja cyklu imprez wiąże się z pewnego rodzaju sformalizowaniem, z liczeniem punktów, z zaostrzeniem przepisów i rywalizacji. To wszystko może sprawić, że ucierpi na tym to co w imprezach towarzyskich najwspanialsze, atmosfera koleżeńska, zaufanie do kolegów, słowem fairfly.
Wątek ,,LIGI ZIEM PÓŁNOCYCH" pojawia się od pewnego czasu w rozmowach towarzyskich, czyli potrzeba jest, a jak potrzeba jest to znaczy ,że prędzej czy póżniej zostanie zrealizowana, mam tylko nadzieję, że i wtedy kolega koledze pokaże muchy na stanowisku, a sędziowie będą nam nadal niepotrzebni. Przy spełnieniu tych warunków jestem na tak.

Również mam nadzieję, że poza niewielkim sformalizowaniem wszystko zostanie po staremu. Bo dobra atmosfera jest najważniejsza.
Tak na marginesie, wiesz już, że zostały oficjalnie dopuszczone na zawodach złotegłówki z dowolnych materiałów o średnicy do 4 mm ? Teraz dacie czadu ;-)
Pozdro-Witek
Adam L.

Postautor: Adam L. » 09 mar 2003, 11:26

Ciekawy pomysł i napewno przyjade.
Borys

Łeba

Postautor: Borys » 19 mar 2003, 23:59

Już sie nie moge doczekać
Awatar użytkownika
WLW
Ponad 25 postów! Ale gaduła :-)
Posty: 41
Rejestracja: 10 gru 2002, 14:03

Postautor: WLW » 21 mar 2003, 07:13

Gdyby sie udało rozegrac zawody a do tego cos zaciąć była by niezła jazda. Czy termin będzie jeszcze akuratny aby zastać ryby w rzece?
Pozdrawiam WŁW
Bo taką nature wędkarską już mamy ,że w d.. bierzemy i nic nie gadamy.
Awatar użytkownika
Michał Sopiński
Ponad 10 postów! Toż to stały bywalec:-)
Posty: 18
Rejestracja: 03 paź 2002, 10:29

Spotkanie

Postautor: Michał Sopiński » 26 mar 2003, 07:16

Pomysł spotkania muchujących amatorów (łowców może być nadużyciem) troci jest świetny. By powiększyć grono o wędkarzy nie startujących w zawodach proponowałbym raczej hasło spotkanie z elementami rywalizacji dla zainteresowanych.

Pozdrawiam i wstepnie deklaruję obecność (zależnie od terminu).

Michał
Gość

Postautor: Gość » 08 kwie 2003, 14:56

Prawdopodobnie zawody zostaną rozegrane pod koniec stycznia
choć to jeszcze nic pew nego,a jeśli chodzi o to czy w rzece będą
ryby tego nie wie nikt . Jak narazie wiadomo , że Ministerstwo
Ochrony Środowiska dało odpowiedż i niestwiedziło niezgodności
w gospodarowaniu jeziora przez spółkę rybacką ''SANDACZ''
Nienapisali nic o sprzedawanej ikrze którą zresztą było widać na
kasecie video . Nie chce mi się pisać o tym co przeczytałem
w tym piśmie wszystko kłamstwo,wszyscy kłamią Teraz pod
koniec kwietnia Łebie mają zarybiać smoltem ,czyli bedą karmić
mewy i napełniać siatki spółki ''SANDACZ''

sory że trochę odbiegłem od tematu
Kostek
Awatar użytkownika
Witek Polakowski
+50 postów! Jeśli łowi tyle, co gada...
Posty: 75
Rejestracja: 16 sie 2002, 23:29

Postautor: Witek Polakowski » 10 kwie 2003, 08:39

Kostek co Ty tu robisz ??? Znaczy w Internecie...
Nie martw się, odbijemy sobie w czerwcu na lipieniach... u dziadka, koło jagód, na surwivalu czy jak Wy tam to nazywacie...
Pozdro-Witek
Artur Wysocki
+100 postów! Forumowy Weteran!
Posty: 323
Rejestracja: 02 paź 2002, 12:22

Postautor: Artur Wysocki » 11 kwie 2003, 07:45

Witek surwival jest wyżej, bliżej Ciebie (jeśli wiesz o czym ja mówię), a dziadka już nie ma zostało tylko miejsce.
Kostek trocie wpłyną, pogoda będzie piękna, a impreza najbardziej zakręcona z pośród imprez w UE. Napisz o tym jak sprzątaliście Łebę i ile przyczep śmieci wyjechało na wysypisko. Lęborski Klub Muchowy walczy o Łebę, o jej czystość, o trocie, pstrągi i lipienie w niej pływające z determinacją godną najwyższego uznania. Jeszcze raz wszystkich gorąco namawiam na przyjazd nad Łebę w przyszłym roku, kto nie złowił jeszcze troci będzie miał okazję się tego nauczyć, a kto ma już doświadczenia w tej materii będzie musiał się nimi podzielić z kolegami. Koleżeństwo i Fair fly ponad wszystko.
To by było na tyle. Artur
KOSTIA

POPARCIE

Postautor: KOSTIA » 30 kwie 2003, 10:27

POPIERAM CIE ARTUR W 100%.
KOSTEK
Gość

Postautor: Gość » 01 maja 2003, 09:50

kTO SIĘ PODPISUJE ZA MNIE W 100 PROCENTACH

KOSTEK

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości