Wędka w klasie 7-9 na zaraz!!

ryby, metody, sprzęt, recenzje, wydarzenia...
Tom.k
Ponad 10 postów! Toż to stały bywalec:-)
Posty: 23
Rejestracja: 15 sie 2006, 22:55

Wędka w klasie 7-9 na zaraz!!

Postautor: Tom.k » 23 sie 2006, 20:40

Witam,
Potrzebuję wędki właśnie w tych wagomiarach - klasa ok. 7-9, dł. 3 metry z dopalaczem. Byłaby na szczupaki, na morze, a także na wrześniowe trocie rzeczne. Zanim sam sobie złożę "wędkę życia" na jakimś mięsistym blanku, to trochę czasu minie - do września nie zdążę. Dlatego mam pytanie. Co lepiej kupić "na teraz" - Jaxona Crystalis 8-9 czy Jaxona XT-Pro Fly 7-8, który wygląda na lepszą wędkę (jaxonowe salomony zebrały dobre recenzje od znajomych). Potem mogę to odsprzedać, mieć jako zapas, trzymać w daczy - cokolwiek. Mimo wszystko niech to będzie przyzwoite i "na teraz" tj. tanie :)
Może jakieś inne sugestie?
Może ktoś chce coś odsprzedać - jakąś staeą ale jarą Daiwę np.?

Z góry dzięki za odpowiedź - ratujecie mi życie :)

Pozdrawiam,
Tomek k
Krzysztof Rydel
Ponad 10 postów! Toż to stały bywalec:-)
Posty: 14
Rejestracja: 15 gru 2005, 16:14

Postautor: Krzysztof Rydel » 29 sie 2006, 11:25

Złóż wedkę na blanku Batson RX7. Wyjdzie drożej ale będziesz miał bdobry kij. Szczerze poleca. Pzdrw, KR
Tom.k
Ponad 10 postów! Toż to stały bywalec:-)
Posty: 23
Rejestracja: 15 sie 2006, 22:55

Postautor: Tom.k » 10 wrz 2006, 22:24

Wiem, dobra rada. Mi naprawdę chodziło o czas, a nie o 200 zł oszczędności (choć i nimi nie wzgardzę). Kupiłem na pniu kijka 7-8 Shakespeare i łowi się nim b. przyjemnie. Rzutem na taśmę skompletowałem zestaw i namotałem wrześniowe muszki. Efekty już prawie są, dziś pierwszy raz nad rzeką i za "zonkerkiem clyde style" (pomarańczowym) wyszła całkiem przyzwoita trotka. Mam nadzieję, że jutro coś złowię. Potem może pomyślę o batsoniku. Chciałem sobie coś sam uzbroić.
Pozdrawiam.
flybaca
Więcej niż 5 postów, to już coś!
Posty: 7
Rejestracja: 05 gru 2003, 23:47

Postautor: flybaca » 11 wrz 2006, 07:39

Witam wszystkich...
Jestem zainteresowany takim Batsonem RX7, #7 i 9' długości, ale BARDZO dynamicznym, to jedyny warunek. Jaką kwotę mam przeznaczyć?
Pozdrawiam
Krzysiek

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 137 gości