Lipieniowa prośba

ryby, metody, sprzęt, recenzje, wydarzenia...
Mariusz Szmyt
Brawo! Przynajmniej raz już napisał :-)
Posty: 1
Rejestracja: 25 wrz 2006, 09:59

Lipieniowa prośba

Postautor: Mariusz Szmyt » 25 wrz 2006, 10:02

Szanowni koledzy wędkarze,
Nazywam się Mariusz Szmyt i jestem doktorantem na Wydziale Ochrony Środowiska i Rybactwa UWM w Olsztynie.
Najprawdopodobniej w połowie X odbędzie się publiczna obrona mojej rozprawy doktorskiej pod tytułem:
"Optymalizacja technologii kontrolowanego rozrodu lipienia europejskiego (Thymallus thymallus L.)" której promotorem jest prof. dr hab. Krzysztof Goryczko, prof. zw.
Obecnie jestem na etapie tworzenia prezentacji podstawowych tez mojej pracy. W związku z tym mam ogromną prośbę do wszystkich z Was którzy mogliby mi w tym pomóc. We wspomnianej prezentacji chciałbym umieścić kilka zdjęć lipieni, najlepiej oryginalnych i nietuzinkowych które zapwene w swoich kolekcjach posiadacie. Jeśli Ktokolwiek mógłby mi w ten sposób pomóc byłbym ogromnie wdzięczny.
Oczywiście wykorzystanie tych zdjęć ograniczałoby się wyłącznie do umieszczenia ich we wspomnianej prezentacji z zachowaniem wszelkich znamion autorstwa.
Za wszelką pomoc i ewentualne zdjęcia z góry serdecznie dziękuję.
Pozdrawiam,
Mariusz Szmyt (mariusz.szmyt@uwm.edu.pl)
Tom.k
Ponad 10 postów! Toż to stały bywalec:-)
Posty: 23
Rejestracja: 15 sie 2006, 22:55

Postautor: Tom.k » 27 wrz 2006, 22:18

Mam nadzieję, że koledze pomogliście... Ja nie mogę się poszczycić wspaniałymi zdjęciami lipieni.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 175 gości