Bzura... moja rzeka

ryby, metody, sprzęt, recenzje, wydarzenia...
kristoff
Brawo! Przynajmniej raz już napisał :-)
Posty: 2
Rejestracja: 25 lis 2006, 10:23

Bzura... moja rzeka

Postautor: kristoff » 25 lis 2006, 10:38

A wiec tak jak w temacie... moja rzeczka jest Bzura.. nie raz bylem tam ze spiningiem i udawalo mi sie tez cos zlowic... ;p a teraz do rzeczy... zauroczylo mnie wedkarstwo muchowe... po przeczytaniu kilku artykulow z wyprawami az serce mi uroslo!! i chce zaczac przygode z fly fisching!! a wiec teraz mam do Was pytanko : czy jest ktos z okolic Łodzi kto lowi na musze badz po prostu wie co mozna i jak zlapac nad Bzura>>?? prosze Was o pomoc!! i dziekuje z gory!!


p.s.
kto te inteligentne i dowcipne rangi wystawia>>?? ;pp
Awatar użytkownika
Michał Sopiński
Ponad 10 postów! Toż to stały bywalec:-)
Posty: 18
Rejestracja: 03 paź 2002, 10:29

Łódzki Klub Wędkarstwa Muchowego Mallard...

Postautor: Michał Sopiński » 03 gru 2006, 06:50

... zaprasza w swoje szeregi. Spotykamy się w pomieszczeniach ZO PZW przy ul. POW 23 w Łodzi, we wtorki po godzinie 18-stej.
Bzura to również "nasza rzeka".

Pozdrawiam,
Michał
kristoff
Brawo! Przynajmniej raz już napisał :-)
Posty: 2
Rejestracja: 25 lis 2006, 10:23

Postautor: kristoff » 06 gru 2006, 18:28

dziekuje za zaproszenie>>!! aczkolwiek narazie nie skorzystam... i szczerze tego zaluje.. gdyz musze spelniac takze swe obowiazki szkolne... (liceum... ehh) ale jesli tyko skompletuje sprzet pojawie sie z pewnoscia!! tylko poprosze o rozszyfrowanie adresu... ;) i musze takze wyrazic swe zdziwienie gdyz nie spodziewalem sie kola muszkarskiego w lodzi... jestem pelen podziwu i uznania!! pozdrawiam!!
Awatar użytkownika
Michał Sopiński
Ponad 10 postów! Toż to stały bywalec:-)
Posty: 18
Rejestracja: 03 paź 2002, 10:29

Spotkania Klubu Mallard

Postautor: Michał Sopiński » 06 gru 2006, 18:45

Klub istnieje i rozkwita. Mamy w pobliżu kilka ciekawych wód, na którch łowimy na muchę. Sporo także jeździmy na bardziej odległe łowiska. Grono zapaleńców nie jest wcale małe. Jeśli będziesz chciał kiedyś nas poznać zadzwoń: 603-866-531 (moja komórka). Sprzęt nie jest niezbędny.

Ukłony,
Michał
kusmier
Brawo! Przynajmniej raz już napisał :-)
Posty: 3
Rejestracja: 02 kwie 2006, 19:11

bzurka

Postautor: kusmier » 12 lut 2007, 20:40

A czy jest może jakieś koło miłośników wędkarstwa muchowego w Sochaczewie?? Zacząłem łowić na muchę w ubiegłym roku, niestety swoje pierwsze kroki stawiałem sam...także jest pewnie WIELE rzeczy, których sie musze jeszcze nauczyć, a w ogóle chciałbym zacząć coś kręcić :) Pare kleni w tym roku wyjąłem i jedną świnkę, wszystkie rybki wróciły do wody. Już się nie mogę doczekać lata...:)Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Michał Sopiński
Ponad 10 postów! Toż to stały bywalec:-)
Posty: 18
Rejestracja: 03 paź 2002, 10:29

Kluby wędkarstwa muchowego

Postautor: Michał Sopiński » 14 lut 2007, 21:36

Cześć,

nie wiem czy w Sochaczewie, ale w Łodzi, jak najbardziej istniej Łódzki Klub Wędkarstwa Muchowego Mallard.

Zapraszamy,
Michał

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości