Rzeka Łeba - udane rozpoczęcie sezonu część 2

ryby, metody, sprzęt, recenzje, wydarzenia...
Marcin Kostuch
+100 postów! Forumowy Weteran!
Posty: 110
Rejestracja: 20 mar 2006, 14:57

Rzeka Łeba - udane rozpoczęcie sezonu część 2

Postautor: Marcin Kostuch » 02 sty 2007, 15:44

Autor tekstu Mateusz "Sołtys"
Witajcie.. Tradycyjnie wstaje rano zawijam Marcina i hajda na trocie... Pogoda jak zawsze w tym roku zaczynamy kolo 9 trochę wyżej niż ostatnio.... wiążemy po specyfiku na koniec przyponu i do boju
Obławiamy ciekawe miejsca...
Obrazek

Obrazek
Obrazek
W międzyczasie wypuszczam dwa potoki, ktore skusiły się na moją żabę z lisa... Tymczasem Marcin obławia ciekawy zakręt... dość szybko, bo w którymś z pierwszych rzutów w tym miejscu zapina trotke... znowu biegne po aparat do samochodu, robię kilka fotek z końcowej fazy holu i 54cm kelt wraca do wody....
Obrazek
Obrazek
Składam gratulacje szczęśliwemu łowcy i machamy dalej.... zapinam kolejne 3 potoki z których jeden był godny odnotowania ( kolo 35)... Mam także ładne branie, niezakończone jednak sukcesem... dochodzi 13... wracamy na miejsce gdzie Marcin złapał troć... obławiamy je poraz kolejny.... w oddali zauważamy piękny spław troci... obaj jesteśmy przekonani, że szanse aby wzieła są małe... nic bardziej mylnego.... w którymś tam rzucie bierze Marcinowi... aparat mam przy sobie, robię kilka fotek.... troć ma 54cm( samiec, więc chyba parka się złapała ) i jest w świetnej kondycji... ta również wraca do rzeki...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Łowimy jeszcze z godzinkę... po drodze spotykamy Kostka z Karolem Zacharczykiem
Obrazek

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 20 gości