Rzeczki górskie na mazowszu

ryby, metody, sprzęt, recenzje, wydarzenia...
robrog
Więcej niż 5 postów, to już coś!
Posty: 10
Rejestracja: 18 sty 2007, 06:46

Rzeczki górskie na mazowszu

Postautor: robrog » 13 lut 2007, 15:49

Panowie... Mam pytanie...

Czy warto wykupywac dodatkawa oplate za rzadze i jeziorke??? Mozna tam cos zlapac... Czy raczej nie warto...
robrog
Więcej niż 5 postów, to już coś!
Posty: 10
Rejestracja: 18 sty 2007, 06:46

Postautor: robrog » 22 lut 2007, 06:46

No i wykupiłem sobie dodatkowa oplate... Wsiadlem w samochod i pojechalem wczoraj na Rzadze... Nawet sobie niewyobrazalem ze to moze byc taka piekna rzeczka :) Szkoda tylko ze nic nie wyskoczylo do moich muszek, ale za to dwie rybki widzialem :) (jeden to napewno ponad wymiar) Niestety zalegajacy snieg na brzegach skutecznie go przeploszyl... Na pewno tam jeszcze wroce!! Nastepnym razem wezme ze soba aparat...
Esox1
Ponad 10 postów! Toż to stały bywalec:-)
Posty: 24
Rejestracja: 06 lis 2006, 09:59

Postautor: Esox1 » 22 lut 2007, 12:01

zdecydowanie warto... 10PLN rocznie to koszt znikomy, a możliwości większe. Wiele jest pieknych miejsc w tzw. górskich rzekach naszego regionu...
Z wędkarskim pozdrowieniem,
Darek
Awatar użytkownika
Mosca
Brawo! Przynajmniej raz już napisał :-)
Posty: 4
Rejestracja: 21 sty 2007, 19:05

Postautor: Mosca » 22 lut 2007, 23:12

Darku, a może jakieś zdjęcia zamieścisz?! Ja chętnie pooglądam.
Tych rzeczek oczywiście. Darku, robrog, popstrykajcie troszkę!
Pozdrawiam Mosca
"...jak łowić można największe ryby na haczyk ledwie widoczny,na żyłkę jedwabną,cienką jak pajęczyna,na kij wątły i nie ledwo pod własnym uginający się ciężarem..."
robrog
Więcej niż 5 postów, to już coś!
Posty: 10
Rejestracja: 18 sty 2007, 06:46

Postautor: robrog » 23 lut 2007, 11:33

oki...na pewno sie pojawie nad rzadza jak tylko mroz odpusci.. Swoja droga od razu mam pytanie na jakie muchy lapac jak woda jest krystalicznie czysta...Czy lepsze sa w tym okresie nimfy czy streamery... No i w koncu jak podejsc z muchowka takiego pstrazka? Moze lepiej z wody?? Aaa i oczywiscie jakby ktos chcial to zawsze mam jedno miejsce w samochodzie wolne (niestety dostawczy) to mozna sie razem wybrac :]
bednar1
Więcej niż 5 postów, to już coś!
Posty: 8
Rejestracja: 24 sie 2006, 14:13

Postautor: bednar1 » 23 lut 2007, 21:58

Robrog, przyznam że zaciekawiła mnie ta twoja Rządza. Jeśli można wiedzieć to w okolicach jakiej miejscowości łowisz? Może kiedyś się spotkamy
Esox1
Ponad 10 postów! Toż to stały bywalec:-)
Posty: 24
Rejestracja: 06 lis 2006, 09:59

Postautor: Esox1 » 25 lut 2007, 14:50

robrog pisze:oki...na pewno sie pojawie nad rzadza jak tylko mroz odpusci.. Swoja droga od razu mam pytanie na jakie muchy lapac jak woda jest krystalicznie czysta...Czy lepsze sa w tym okresie nimfy czy streamery... No i w koncu jak podejsc z muchowka takiego pstrazka? Moze lepiej z wody?? Aaa i oczywiscie jakby ktos chcial to zawsze mam jedno miejsce w samochodzie wolne (niestety dostawczy) to mozna sie razem wybrac :]


...ja jestem miłośnikiem i wręcz wyznawcą "suchych"... i te umiem prowadzić...

Rafale, zdjecia umieszczę na ... naszym wspólnym ... ;-) aczkolwiek woda była bardzo wzburzona ...
Z wędkarskim pozdrowieniem,

Darek

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości