Sklepy wędkarskie w Berlinie

ryby, metody, sprzęt, recenzje, wydarzenia...
Mateusz Grygoruk

Sklepy wędkarskie w Berlinie

Postautor: Mateusz Grygoruk » 30 mar 2003, 10:35

Witam!
Zna ktoś może jakiś namiar na fajny sklep wędkarski w Berlinie? Będę tam niedługo i chciałbym odwiedzić takowy. Może nawet coś kupić. Słyszałem że jest jakiś duży dwupoziomowy sklep.
I drugie pytanie: Gdzie w niemczech można kupic produkty orvisa? Powstał co prawda ostatnio w Polsce sklep internetowy z ofertą orvisa, ale jeszcze nie można tam robić zakupów. Chodzi mi o spodniobuty.
POZDRAWIAM i z góry dziękuję!

Mateusz
Gość

Postautor: Gość » 31 mar 2003, 19:14

Masz szczęście z tym Orvisem, przed miesiącem otwarto nowy sklep, który prowadzi Orvisa, miał śpiochy we wszystkich rozmiarach. Jest na rogu Bessemerstr i Eresburgstr., to na Tempelhof'ie, na tyłach najnowszego Bauhaus-u. Dość duże stoisko ze sprzętem muchowym. Fachowe sklepy to Angelhaus Koss, na Weddingu, Tegeler Str. i Eggers na rogu Joachimstaler Str. i Lietzenburger Str., w samym centrum- mały spacerek od Stacji Zoo. W obu mekką muszkarzy są pokoje na "zapleczu" zapchane interesującymi nas rzeczami. Oba uzupełniają się w ofercie, Koss ma Loop'a i Sage a Egers Sage, Hardy, Patagonia ipt. We wszystkich możesz się powołać na tego zwariowanego na punkcie muchy, Polaka. Jestem chyba jedynym reprezentantem "Polskiej Muchy" w Berlinie. W innych sklepach wędkarskich są niewielkie stoiska z tym co się akurat właścicielowi podobało sprowadzić.
Sławek Stec
Mateusz Grygoruk

Postautor: Mateusz Grygoruk » 06 kwie 2003, 11:14

Dzięki bardzo! Jak znajdę chwilę czasu to sobie pochodzę po mieście. POzdrawiam!!!
mateusz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości