cześć

ryby, metody, sprzęt, recenzje, wydarzenia...
serano
Brawo! Przynajmniej raz już napisał :-)
Posty: 2
Rejestracja: 16 kwie 2003, 16:27

cześć

Postautor: serano » 16 kwie 2003, 16:32

Witam wszystkich jestem dopiero co zarejestrowanym użytkownikiem. Niedawno skompletowałem sprzęt muchowy w postaci :) : wędzisko abu diplomat #6-8 270cm. kręcioł abu fly max #6-7 i sznury pływający i tonący WF. Co dalej ?? od czego zacząć. Co mogę takim kijem łowić i jaką metodą ?? pozdrawiam Serano.
Adam Lejk
+50 postów! Jeśli łowi tyle, co gada...
Posty: 86
Rejestracja: 10 mar 2003, 18:26

Postautor: Adam Lejk » 16 kwie 2003, 17:57

Witam.

Z tą wędką to najlepiej jest się wybrać na streamera. Jest to dobry kij na szczupaka. Do suchej raczej się nie nadaje- takie jest moje zdanie ja wolę delikatniejsze wędki. Może do nimfy by się nadawał( niektórzy tak łowią) ,ale nie był bym tego pewny. Musisz popróbować i sam stwierdzić czy ci pasuje.O gustach się przecież nie dyskutuje.
Pozdrawiam.
Artur Wysocki
+100 postów! Forumowy Weteran!
Posty: 323
Rejestracja: 02 paź 2002, 12:22

Postautor: Artur Wysocki » 18 kwie 2003, 08:47

Tym sprzętem możesz spokojnie rozpocząć nauke prawie wszyskimi metodami sztucznej muchy, sucha, mokra i streamer leżą w zasięgu twoich możliwości, może miałbyś trochę kłopotu z zimowymi trociami chociaż czy ja wiem ... sam swoją pierwszą troć złowiłem na NRD-wską Germinę dł.270. Jeśli są jakieś ograniczenia to tkwią one zazwyczaj w wędkarzu, a więc nie gaś ducha.
życzę udanej nauki. Artur
serano
Brawo! Przynajmniej raz już napisał :-)
Posty: 2
Rejestracja: 16 kwie 2003, 16:27

Postautor: serano » 18 kwie 2003, 10:25

Artur Wysocki pisze: Jeśli są jakieś ograniczenia to tkwią one zazwyczaj w wędkarzu, a więc nie gaś ducha.
życzę udanej nauki. Artur

dzięki podniosłeś mnie na duchu :):) wczoraj próbowałem coś rzucać, nawet wystrzeliłem przypon (chyba tak się mówi :) ) zabawa świetna chociarz narazie tylko na trawie :), ręka boli, ale już nie mogę się doczekać następnego razu.
Życze wszystkim wesołych spokojnych świąt, obfitego stołu i mokrego dingusa.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości