GRATULACJE

ryby, metody, sprzęt, recenzje, wydarzenia...
Mariusz Wysocki
+50 postów! Jeśli łowi tyle, co gada...
Posty: 80
Rejestracja: 05 lut 2003, 22:25

GRATULACJE

Postautor: Mariusz Wysocki » 06 cze 2004, 20:21

Serdeczne gratulacje dla organizatorów protestu nad Łupawą . Protest zorganizowany bardzo profesjonalnie. Gdy śmierć obcinała piłą motorową tabliczkę z napisem Łeba aż serce podskoczyło mi do gardła. Z drugiej strony jestem znowu naładowany optymistycznie ponieważ brać muchowa i nie muchowa potrafi sie zjednoczyć w ciężkich chwilach i walczyć o ważne dla nas sprawy. Jeszcze raz wielkie brawa dla organizatorów.
Pozdrawiam M.W.
Awatar użytkownika
szpryna
+50 postów! Jeśli łowi tyle, co gada...
Posty: 97
Rejestracja: 01 sty 2004, 20:40

Postautor: szpryna » 07 cze 2004, 13:48

szkoda, ze mnie tam nie bylo...mozecie byc jednak pewni, ze przez caly czas bylem z WAMI! :)
pozdrawiam

Mateusz
Artur

Postautor: Artur » 07 cze 2004, 14:42

Na gorąco chciałbym serdecznie podziękować wszystkim którzy włączyli się w obronę polskich rzek ,a wśród nich Łupawy. To dzięki zaangażowaniu wspaniałych ludzi można próbować "przenosić góry". Do tematu jeszcze wrócę, ale już dzisiaj jeszcze raz wszystkim dziękuję.
Pozdrawiam Artur Wysocki
Adam Lejk
+50 postów! Jeśli łowi tyle, co gada...
Posty: 86
Rejestracja: 10 mar 2003, 18:26

Postautor: Adam Lejk » 07 cze 2004, 16:44

Witam.

Wielkie brawa dla organizatorów za pomysły ( śmierć-meliorant, trumna ) oraz oznakowanie dojazdu tabliczkami bez których trudno byłoby trafić.

Pozdrawiam.

ps.Kiełbaski były wyśmienite :-)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości