Program wędkarski w TV

ryby, metody, sprzęt, recenzje, wydarzenia...
karol
+100 postów! Forumowy Weteran!
Posty: 137
Rejestracja: 04 lis 2003, 14:08

Program wędkarski w TV

Postautor: karol » 07 cze 2004, 06:45

Dzisiejszy poranek był szczególny... zwykle oglądam TVN żeby wiedzieć co i jak, ot taki dodatek do porannej kawy. Przez przypadek przełączyłem kanał i trafiłem na program TAAKA RYBA. No wiadomości mam za soba do wyjścia z domu parę minut więc czemu nie... początkowo nic ciekawego- jakieś amury, jakieś malowane gumy... nagle na ekranie pojawił się Pan Adam Sikora i zaczął wiązać blood butchera.
Potem trochę informacji o sprzęcie. W sumie nic takiego ale cieszy...
Mam nadzieję, że materiał jest/będzie cykliczny i w każdym programie przynajmniej 10 min. będzie poświęcone naszemu bzikowi.
Czy ktoś z kolegów ogląda ten program, jakie macie wrażenia?
Pozdrawiam serdecznie,

Karol
Gość

Postautor: Gość » 07 cze 2004, 13:20

oglądałem już kilka odcinków.
wszystkiego jest po trochu, A.Sikora przedstawia podstawy rzutów, ostatnio troche o sprzęcie, w każdym odcinku kręci jedną muchę. W całym programie podobają mi sie te "muchowe urywki" i E.Gutkiewicz, geniusz spławika - przyjemnie posłuchać i poptrzeć jak łowi. Reszta programu też jest fajna. Oby tak dalej
DamianF.

Postautor: DamianF. » 19 cze 2004, 07:03

MOżecie napisać kiedy to leci i na jakim programie?
Adam Lejk
+50 postów! Jeśli łowi tyle, co gada...
Posty: 86
Rejestracja: 10 mar 2003, 18:26

Postautor: Adam Lejk » 19 cze 2004, 15:02

Program jest emitowany na antenie TV PULS.Więcej informacji o godzinach emisji znajdziesz na stronie www.taaakaryba.com.pl

Pozdrawiam.
DamianF.

Postautor: DamianF. » 20 cze 2004, 17:07

Dzieki za informacje , jednak ja sobie nie pooglądam .....
nie łapie tej teleiwzji
matys88
Ponad 10 postów! Toż to stały bywalec:-)
Posty: 11
Rejestracja: 20 cze 2004, 19:48

TAAAKA RYBA :D

Postautor: matys88 » 21 cze 2004, 09:16

Jest to jedyny program wędkarski który można pooglądać bez kablówki itp. jest to super sprawa tylko po pierwsze ten program jest za krótki po drugie tylko raz w tygodniu po trzecie wysyłajcie sms-y i spierajcie ten program bo im więcej wyślemy sms-ów tym dłużej będziemy oglądać ten program !!
APEL DO WĘDKARZY

Informujemy naszych telewidzów, że program wędkarski TAAAKA RYBA tworzony jest przy współudziale i wyłącznie na koszt sponsorów. W związku z tym, że pozyskanie sponsorów do każdego nowego odcinka programu graniczy z cudem, postanowiliśmy wprowadzić do każdej audycji smsowy konkurs z atrakcyjnymi wędkarskimi nagrodami.
Wszystkie finansowe korzyści wynikające z przeprowadzanych konkursów, a tym samym z wysyłanych przez Państwa smsów, przeznaczone zostają wyłącznie na stworzenie wymaganego i niezbędnego budżetu programu. Dzięki Wam, każdy wysłany sms za jedyne 2 złote 44 grosze tworzy cegiełki, dzięki którym program TAAAKA RYBA będzie mógł nadal istnieć i gościć w Państwa domach, dzięki którym będziemy mogli tworzyć program na jak najwyższym poziomie, spełniając przy tym Państwa sugestie i oczekiwania. Życzymy wszystkim naszym telewidzom, aby każdy z Państwa stał się przynajmniej raz szczęśliwym zwycięzcą konkursu oraz posiadaczem cennej i atrakcyjnej nagrody.


Co i jak pisze Wam na tej stronie :) www.taaakaryba.com.pl
Nazywam się Mateusz mam 16 lat jestem początkującym wędkarzem "muchowym" co więcej pisać niewiem pozdrawiam

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości