Łowisko

ryby, metody, sprzęt, recenzje, wydarzenia...
Waldi

Łowisko

Postautor: Waldi » 09 cze 2004, 09:38

Witam
Mam spędzić kilka dni urlopu w Gdańsku .
Czy ktoś może mi podpowiedzieć , czy są jakieś łowiska prywatne w okolicach Trójmiasta z pstrągami .
pozdwowiena Waldi
Michał Zyber
Ponad 25 postów! Ale gaduła :-)
Posty: 34
Rejestracja: 05 lis 2002, 15:01

Postautor: Michał Zyber » 09 cze 2004, 10:15

W okolicy Gdańska jest tyle pięknych rzek, że szkoda czasu na stawy marnować.

pzdr
FremeN
+50 postów! Jeśli łowi tyle, co gada...
Posty: 82
Rejestracja: 12 sty 2004, 11:02

Re: Łowisko

Postautor: FremeN » 09 cze 2004, 12:25

Waldi pisze:Witam
Mam spędzić kilka dni urlopu w Gdańsku .
Czy ktoś może mi podpowiedzieć , czy są jakieś łowiska prywatne w okolicach Trójmiasta z pstrągami .
pozdwowiena Waldi


Pomiędzy Wejherowem a Lęborkiem jest takie fajne łowisko, ładne, zadbane - przynajmniej tak było parę lat temu. I ryby też ładne były. To łowisko nazywa się chyba Dąbrówka, przy głównej drodze jest mały drogowskaz z napisem Łowisko specjalne - 3km. To zmyłka, bo trzeba się turlać prawie 6km :-))). Spróbuj ich znaleźć w sieci, może jakąs stronkę mają...

Pzdr,
Darek
Adam Lejk
+50 postów! Jeśli łowi tyle, co gada...
Posty: 86
Rejestracja: 10 mar 2003, 18:26

Postautor: Adam Lejk » 09 cze 2004, 16:20

Witam.

Łowisko jest przyzwoite. Nazywa sie Karczemka a mieści sie w Dąbrówce.
Fakt jest tam pare kilometrów więcej niż wskazuje drogowskaz ale warto się wybrać.Przeważąją tam pstrągi tręczowe od 1kg do 2 ale nie raz miałem na kiju większą sztukę. Jak każde łowisko specjalne trzeba zabrać tam złowioną ryby ( 13zł od kg + opłata od wędki 5 zł).Jest to taka odskocznia od rzecznego wędkowania.Całe łowisko mieści sie w lesie i jest cisza i spokój.Obok łowiska płynie rzeczka Węgorka-dopływ Łeby i można spróbować szczęścia w polowaniu na pstrągi tęczowe.Odcinek od mostu drogowego na trasie Lębork-Wejcherowo do ujścia jest "głębszy" i można tam połowić tylko trzeba sie napracować bo jest trudny technicznie.

Pozdrawiam.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości