Do Marka Ciesielskiego

ryby, metody, sprzęt, recenzje, wydarzenia...
Witold Adamczyk

Do Marka Ciesielskiego

Postautor: Witold Adamczyk » 13 lis 2004, 19:33

Marku, na pewnym etapie Twoje teksty dotyczące rzutów skończyły się. Dla mnie na razie jedyne, dzięki którym wyeliminowałem kilka błędów w technice (no może nie do końca, ale uparcie ćwiczę), a już na pewno pozwoliły mi, i na pewno oprócz mnie, nie jednemu ,,młodemu'' i ,,staremu'' muszkarzowi, zrozumieć podstawowe mechanizmy i prawa, rządzące naszą linką w czasie rzutów.
Tekst o rzutach rolowanych, który miał być następnym tematem, nie ukazał się , a myślę , że czeka na to spora rzesza uczestników tego forum. Tematy dotyczące prawidłowych technik rzucania muchówką są moim zdaniem o wiele ciekawsze, niż ciągłe uganianie się za technicznymi nowinkami sprzętowymi wyrażane np. w milionach PSI , których bez znajomości podstaw, nawet nie da sie wykorzystać. Cóż z tego , że muszkarz sprawił sobie supermuchówkę za ok. 2-3 tys. zł , jeśli pozostaje na etapie przerzucania ciężkich nimf pod prąd na odległość 2 m. Serdeczne pozdrowienia, z gorącą prośbą o dalszy ciąg. Witek
AVE LORBAS

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 148 gości