Czy mozna zabierac niewymiarki i wiecej niz limit !! wejc

ryby, metody, sprzęt, recenzje, wydarzenia...
Kacper
+50 postów! Jeśli łowi tyle, co gada...
Posty: 53
Rejestracja: 05 sie 2005, 16:38

Postautor: Kacper » 10 sie 2005, 11:32

To jest obok strzebielina i bozegopola to jest w porzeczu tam byl poligon wojskowy teraz jest to teren prywatny. Jest tam juz jedna elektrownia i on robi jeszcze dwie!! ale mozecie mi uwiezyc ze nieda sie juz nic zrobic juz sa tam postawione fundamennty i dupa ....
Jak zmieniaam blache to
sie musze plecami ustawiac
bo ryby mi do rak skacza :)
Jarek
+50 postów! Jeśli łowi tyle, co gada...
Posty: 95
Rejestracja: 20 sty 2003, 08:00

Postautor: Jarek » 10 sie 2005, 11:49

czyli chodzi o Łebę...
Aby postawić elektrownie wodną potrzebne są różnego rodzaju pozwolenia - na pewno pozwolenie na budowę, pozwolenie wodno-prawne.
Nie jest możliwe postawienie elektrowni wodnej i korzystanie z rzeki ot tak sobie...
Coś tu jest nie tak. Do tej pory potrzebna była bodajże także opinia dzierżawcy - jak to jest w tej chwili nie wiem. Trzeba dowiedzieć się w PZW czy coś wiedzą o tej sprawie
Kacper
+50 postów! Jeśli łowi tyle, co gada...
Posty: 53
Rejestracja: 05 sie 2005, 16:38

re : elekterownia

Postautor: Kacper » 10 sie 2005, 11:53

jak dobrze pamietam ten odcinek podlega juz pod pzw w wejcherowie
Jak zmieniaam blache to

sie musze plecami ustawiac

bo ryby mi do rak skacza :)
Jarek
+50 postów! Jeśli łowi tyle, co gada...
Posty: 95
Rejestracja: 20 sty 2003, 08:00

Postautor: Jarek » 10 sie 2005, 12:00

nie ważne czy w Wejherowie, Gdyni czy Lęborku - o takie rzeczy najlepiej pytać się w Zarządzie Okręgu w Gdańsku.
Tak jak już ktoś Tobie napisał w innym watku zgłoś się do klubu muchowego Dolina Łeby i porusz ten temat.
Kacper
+50 postów! Jeśli łowi tyle, co gada...
Posty: 53
Rejestracja: 05 sie 2005, 16:38

Postautor: Kacper » 10 sie 2005, 14:13

Dobra zobacze co da sie zrobic
Jak zmieniaam blache to

sie musze plecami ustawiac

bo ryby mi do rak skacza :)
Kacper
+50 postów! Jeśli łowi tyle, co gada...
Posty: 53
Rejestracja: 05 sie 2005, 16:38

re koniec topiku

Postautor: Kacper » 10 sie 2005, 14:14

Off topic juz dalej to sam zalatwie dzieki za podpowiedZi narka !! Koniec tematu
Jak zmieniaam blache to

sie musze plecami ustawiac

bo ryby mi do rak skacza :)
Adam Lejk
+50 postów! Jeśli łowi tyle, co gada...
Posty: 86
Rejestracja: 10 mar 2003, 18:26

....

Postautor: Adam Lejk » 10 sie 2005, 17:39

Jarek PZW ma w dupie Łebe. Szanowny Pan prezez g.... robi by poprawić stan rzek w okręgu. Jedyne co potrafi to sie dobrze uśmiechać przy różnego rodzaju wywiadach i podpisywac dokumenty których nie czyta wcześniej. Niestety ma silną ekipe i nie da sie go tak łatwo "przesunąc" na mniej wpływowe stanowisko. Jedynie co można zrobić to czekać bo jak to mówią "Czas ucieka ,trumna czeka".

Pozdrawiam.
kostek
Ponad 25 postów! Ale gaduła :-)
Posty: 40
Rejestracja: 11 kwie 2003, 16:20

Postautor: kostek » 10 sie 2005, 22:09

Do KACPRA: Klub muchowy Dolina Łeby służy pmocą,zadzwoń mój numer 888235970 kostek, acha sam niczego nie załatwisz
Jarek
+50 postów! Jeśli łowi tyle, co gada...
Posty: 95
Rejestracja: 20 sty 2003, 08:00

Re: ....

Postautor: Jarek » 11 sie 2005, 07:00

Adam Lejk pisze:Jarek PZW ma w dupie Łebe. Szanowny Pan prezez g.... robi by poprawić stan rzek w okręgu. Jedyne co potrafi to sie dobrze uśmiechać przy różnego rodzaju wywiadach i podpisywac dokumenty których nie czyta wcześniej. Niestety ma silną ekipe i nie da sie go tak łatwo "przesunąc" na mniej wpływowe stanowisko. Jedynie co można zrobić to czekać bo jak to mówią "Czas ucieka ,trumna czeka".

Pozdrawiam.


Witaj Adam!
A wiesz coś na temat planów postawienia elektrowni o której pisał Kacper?
Adam Lejk
+50 postów! Jeśli łowi tyle, co gada...
Posty: 86
Rejestracja: 10 mar 2003, 18:26

...

Postautor: Adam Lejk » 12 sie 2005, 17:18

Cześć.

O tej inwestycji dowiedziałem sie przypadkiem dwa tyg. temu. Podobno połowę kasy daje jakiś inwestor z Niemiec ,ale nie jestem pewny. Dziwi mnie tylko to ,że Prezes który ma pod swoimi "skrzydłami" Łebę nie skontaktował się z klubami wędkarskimi z zapytaniem: Co one sądzą na temat budowy tej elektrowni? ( wiadomo przecież ,że odzew był by negatywny) Jak to bywa w Polsce sprawa została załatwiona po cichu i "ktoś" "komuś" nieźle dał "w łapę" by całą sprawę przyśpieszyć.

Ręce opadają jak pomyśle,że na tej i tak podzielonej różnymi zastawami rzece powstaną nowe.

Pozdrawiam.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości