Rejestrator połowu

ryby, metody, sprzęt, recenzje, wydarzenia...
Awatar użytkownika
marek_k84
Ponad 25 postów! Ale gaduła :-)
Posty: 40
Rejestracja: 08 sty 2003, 13:35

Postautor: marek_k84 » 10 wrz 2005, 16:14

Nie chodzi o to by się licytować. Coś tam zrobiłem. Niektórzy wiedzą (tu też), niektórzy nie...

Chodzi o to by zrobić dobrze. W Krośnie, kilka lat temu, zrobiono rejestry niegłupio. tylko system zakupu był pokrętny. Te, które teraz się wprowadza są w większości przypadków zrobione źle. Choćby ze względu na ich niejednoznaczność... Jeśli w tym samym okręgu bbędzie kilka teorii co do tego co wpisać to znaczy, że dane zwrotne mają dla analiz wartość ZEROWĄ...

c.b.d.o.
Paweł Ziętecki
+50 postów! Jeśli łowi tyle, co gada...
Posty: 73
Rejestracja: 23 lis 2002, 21:41

Postautor: Paweł Ziętecki » 10 wrz 2005, 21:04

Marek, cała masa filozofów chodzi po tej ziemi i dyskutują , zamiast po prostu wypełnić rejestr.
Co w takim prostym kwitku może być niejasnego? Tylko jedno przychodzi mi do głowy. Pisać ryby złowione , ale wypuszczone , czy nie.
Jeżeli tego nie wiadomo , to instrukcję wypełniania pisał idiota.
Może jeszcze być sprawa wpisywania daty rozpoczęcia łowienia przed , w trakcie lub po.
To , że rejestry tworzą czasami idioci nie oznacza , że powinno być wszędzie jednakowo. Nie można na każde pierdnięcie materii wytwarzać ogólnie obowiązujących uregulowań. Tym niech zajmuje się sejm, ze szkodą dla nas, niestety.

Pozdrawiam
Paweł
Awatar użytkownika
marek_k84
Ponad 25 postów! Ale gaduła :-)
Posty: 40
Rejestracja: 08 sty 2003, 13:35

Postautor: marek_k84 » 11 wrz 2005, 14:41

Paweł Ziętecki pisze:Co w takim prostym kwitku może być niejasnego? Tylko jedno przychodzi mi do głowy. Pisać ryby złowione , ale wypuszczone , czy nie.
Jeżeli tego nie wiadomo , to instrukcję wypełniania pisał idiota.



:-)
Gość

Postautor: Gość » 12 wrz 2005, 07:32

marek_k84 pisze:Nie chodzi o to by się licytować. Coś tam zrobiłem. Niektórzy wiedzą (tu też), niektórzy nie...

Jeżeli zarzucasz komuś podpisanemu z imienia i nazwiska demagogię, to napisz konkretnie.
Jednocześnie wypowiedź w stylu "coś tam, ktoś tam" bez podpisania się, tak jak adwersarz jest żenująca.
Mariusz Teodorowicz
+100 postów! Forumowy Weteran!
Posty: 102
Rejestracja: 16 sty 2004, 17:19

Postautor: Mariusz Teodorowicz » 12 wrz 2005, 07:34

Przepraszam, przy powyższym poście nie zalogowało mnie automatycznie.
Awatar użytkownika
marek_k84
Ponad 25 postów! Ale gaduła :-)
Posty: 40
Rejestracja: 08 sty 2003, 13:35

Postautor: marek_k84 » 12 wrz 2005, 07:47

Anonymous pisze:
marek_k84 pisze:Nie chodzi o to by się licytować. Coś tam zrobiłem. Niektórzy wiedzą (tu też), niektórzy nie...

Jeżeli zarzucasz komuś podpisanemu z imienia i nazwiska demagogię, to napisz konkretnie.
Jednocześnie wypowiedź w stylu "coś tam, ktoś tam" bez podpisania się, tak jak adwersarz jest żenująca.


Czytaj tekst "ze zrozumieniem". Pierwsze zdanie określa mój stosunek do licytacji na "zrobione" i nie widzę powodu by chwalić się tu. Zasygnalizowałem Ci jedynie, że nie należę do biernych krytykantów. I to musi Ci wystarczyć. Zwłaszcza, że nie moje dokonania sa tu obiektem rozważań.

Bądź wiec łaskaw trzymać się problemu, a nie zbaczać na manowce. Chyba, że brak Ci konkretnych argumentow i próbujesz rozmydlić wątek.

Wątek zaś, o czym przypominam, dotyczy tego jak w chwili obecnej działaja rejestry, jakie stawrzają problemy wedkarzom i jakie wnioski można (lub nie mozna) z tego wysnuć.

I na tym propnuje się skupić.

Nie jest sztuką zrobić cokolwiek, sztuką jest to zrobic dobrze...

Zapmniałbym: choć można to sprawdzić w "profilu"

Marek Kaczmarczyk
Mariusz Teodorowicz
+100 postów! Forumowy Weteran!
Posty: 102
Rejestracja: 16 sty 2004, 17:19

Postautor: Mariusz Teodorowicz » 13 wrz 2005, 06:14

marek_k84 pisze:
Anonymous pisze:
marek_k84 pisze:Nie chodzi o to by się licytować. Coś tam zrobiłem. Niektórzy wiedzą (tu też), niektórzy nie...

Jeżeli zarzucasz komuś podpisanemu z imienia i nazwiska demagogię, to napisz konkretnie.
Jednocześnie wypowiedź w stylu "coś tam, ktoś tam" bez podpisania się, tak jak adwersarz jest żenująca.


Czytaj tekst "ze zrozumieniem". Pierwsze zdanie określa mój stosunek do licytacji na "zrobione" i nie widzę powodu by chwalić się tu. Zasygnalizowałem Ci jedynie, że nie należę do biernych krytykantów. I to musi Ci wystarczyć. Zwłaszcza, że nie moje dokonania sa tu obiektem rozważań.

Bądź wiec łaskaw trzymać się problemu, a nie zbaczać na manowce. Chyba, że brak Ci konkretnych argumentow i próbujesz rozmydlić wątek.

Wątek zaś, o czym przypominam, dotyczy tego jak w chwili obecnej działaja rejestry, jakie stawrzają problemy wedkarzom i jakie wnioski można (lub nie mozna) z tego wysnuć.

I na tym propnuje się skupić.

Nie jest sztuką zrobić cokolwiek, sztuką jest to zrobic dobrze...

Zapmniałbym: choć można to sprawdzić w "profilu"

Marek Kaczmarczyk

Uprzejmie przypominam, że zarzuciłeś mi demagogię.
Chciałbym też zwrócić uwagę na fakt, że watek dotyczył rejestrów połowów. Nieskromnie uważm, że w sprawie rejestrów, jestem jednym z najbardziej kompetentnych ludzi w tym kraju.
Mimo Twoich pokrętnych prób sprowadzenia tematu na inne tory, uważm, że jesteś biernym krytykantem. Zadałem sobie troche trudu, żeby poczytać Twoje wypowiedzi na innych forach i jestem mojej opinii absolutnie pewien.
Zapomniałbym: w profilu jest tylko nick.
Awatar użytkownika
marek_k84
Ponad 25 postów! Ale gaduła :-)
Posty: 40
Rejestracja: 08 sty 2003, 13:35

Postautor: marek_k84 » 13 wrz 2005, 06:31

Mariusz Teodorowicz pisze:Chciałbym też zwrócić uwagę na fakt, że watek dotyczył rejestrów połowów.
i przy tym zostańmy.



Nieskromnie uważm, że w sprawie rejestrów, jestem jednym z najbardziej kompetentnych ludzi w tym kraju.

i ta kompetencja pozwala Ci twierdzić, ze rejestr, którego sposób wypełniania nie jest dla wypełniajacego oczywisty jest prawidłowy. Dziwna więc ta kompetencja :-)

Mimo Twoich pokrętnych prób sprowadzenia tematu na inne tory,


pokaż choć jedno miejsce, w którym ja odciągam od tematyki rejestrów :-). Za to Ty właśnie co chwila próbujesz zbaczać na inne tematy.

uważm, że jesteś biernym krytykantem. Zadałem sobie troche trudu, żeby poczytać Twoje wypowiedzi na innych forach i jestem mojej opinii absolutnie pewien.

Pozwolę sobie pozostać przy swoim zdaniu :-). Ty lepiej byś uczynił jakbys zadał sobie trud konkretnej dyskusji, a nie unikania odpowiedzi na pytania lub jeśli uważasz, że moje opinie są krzywdzace, nieprawidłowe spróbował, korzystając z konkretnych argumentów, mi to wykazać.

Jedyne co robisz to zarzucasz mi krytykanctwo, chełpisz się swoimi dokonaniami w tematyce rejestrów (wiedz, ze je znam i cenię, jednak sytuacja obecna, o której w tym wątku sie mówi, jest moim - i nie tylko moim - zdaniem nieprawidłowa) i zadasz pokazania dokonań moich. Czy mam jakieś, czy nie to nie Tobie to oceniać i nie dotycza one tematyki postu.

Zapomniałbym: w profilu jest tylko nick.
po raz pierwszy w całej dyskusji masz rację. Dołączyłem wiec na stełe podpis.

Ze względu jednak na fakt, że uparcie unikasz konkretneych wypowiedzi i uparcie brniesz w demagogiczne licytacje na ocene osób, a nie faktów, nie widze sensu dalszej dyskusji w tej materii.
Żyj w przeświadczeniu, że jest dobrze, wedkarze niech dalej zastanawiaja się "co poeta tworząc druk miał na myśli"... Na tej podstawie powstana poważne opracowania opisujące stan rzeczywistości...

Marsjańskiej chyba :-D
Marek Kaczmarczyk

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości