Jakie wyniki na Wieprzy?

ryby, metody, sprzęt, recenzje, wydarzenia...
Darek Zięba
+50 postów! Jeśli łowi tyle, co gada...
Posty: 53
Rejestracja: 01 lut 2003, 07:44

Postautor: Darek Zięba » 28 paź 2005, 16:54

Trzeba pogratulować organizatorom świetnego pomysłu z konkursem rzutu muchą. Trzeba go wpisać do kalendarza PZP na stałe.
Tomasz Papke
Ponad 25 postów! Ale gaduła :-)
Posty: 37
Rejestracja: 25 gru 2004, 22:46

Było bardzo fajnie!

Postautor: Tomasz Papke » 29 paź 2005, 21:00

Rzeka piękna ,rybna domki wypoczynkowe wygodne ale wymrozone imprezki przyjemne ale dajace sie we wznak dzień po , ja nie złowiłem ani jednej ryby a i tak wruciłem zadowolony .Terz mnie denerwowali ci spławikowcy ! Rzeka piękna ale szczerze mówiac bałem sie do niej wejsc bardzo głeboka ! Musze p-ogratulować Arkowi ,Wincentemu i MAriuszowi Pieknie połowili ! wIELE SIE NAUCZYŁEM na tych zawodach .Chciałbym wszczególnosci podziekować Arkowi za nauke <1 dnia byłem z nim w parze >Dzieki Arek już wiem w jakich miejscach łowic !!Atmosera wieczorami sympatyczna dobrze sie bawiłem! Ludzie terz Bardzo mili !A to chyba najważniejsze! No coz do zobaczenia za rok na Redzie!Papa
Paweł Zając
Brawo! Przynajmniej raz już napisał :-)
Posty: 4
Rejestracja: 20 paź 2005, 21:42

Postautor: Paweł Zając » 29 paź 2005, 21:27

Z opisów wynika, że tylko żałować, że z seniorem się nie wybraliśmy :( Tego się w sumie można było spodziewać. Mam nadzieję, że za rok się uda. Pozdrowienia dla wszystkich - najlepszych (Witek, Mariusz - gratulacje! dobra passa trwa:) i tych ciut gorszych. Pozdrowienia dla Słupska, Gdańska (tzn. Gdańska koło Wejherowa;) i Elbląga (Darek - może na Warcie pokażesz jak się celnie rzuca? :)
Tomasz Papke
Ponad 25 postów! Ale gaduła :-)
Posty: 37
Rejestracja: 25 gru 2004, 22:46

Postautor: Tomasz Papke » 30 paź 2005, 10:02

Nawet sporo grzybow bylo !!!To znaczyło by tylko ze obszar nad wieprzanski jest bardzo czysty ekologicznie i warto tam wypoczywac !!! warto tam ponownie zawitac !!
Ps ;Moze uda sie kiedys zrobic zawody na raduni?Bo to terz piekna rzeka !Prawda?
Awatar użytkownika
Jacek Garczyński
Brawo! Przynajmniej raz już napisał :-)
Posty: 4
Rejestracja: 11 sty 2003, 15:00

do Pawła Zająca

Postautor: Jacek Garczyński » 01 lis 2005, 23:21

Paweł Zając pisze:Z opisów wynika, że tylko żałować, że z seniorem się nie wybraliśmy :( Tego się w sumie można było spodziewać. Mam nadzieję, że za rok się uda. Pozdrowienia dla wszystkich - najlepszych (Witek, Mariusz - gratulacje! dobra passa trwa:) i tych ciut gorszych. Pozdrowienia dla Słupska, Gdańska (tzn. Gdańska koło Wejherowa;) i Elbląga (Darek - może na Warcie pokażesz jak się celnie rzuca? :)



A kolegów z Koszalina to już nie pozdrowisz? Podpadłeś stary.

A my cię podrawiamy i Seniora.

Jacek i Robert
Jacek Garczyński
Gość

Postautor: Gość » 02 lis 2005, 14:00

Paweł - chętnie pojadę na Wartę, ale organizatorzy muszą troszkę zmienić terminy. jak będzie koniec marca/poczatek kwietnia to prawie na pewno przyjadę. I możemy porzucać :-)

Pzdr,
Darek
Paweł Zając
Brawo! Przynajmniej raz już napisał :-)
Posty: 4
Rejestracja: 20 paź 2005, 21:42

Postautor: Paweł Zając » 02 lis 2005, 19:37

Gary - nic się nie ujawniasz, a w 1 dziesiątce Cię nie było :) Pozdrav (dla Roberta rzecz jasna też), nno i przy okazji dla naszych nauczycieli Wałbrzuchów :)

Darek - obiecanki cacanki ;) Mi też ostatnio nie pasowało, więc musimy jakąś petycję wystosować. Tzn. ja będę w Czechach chyba, więc na Wartę się zapewne nie pofatyguję:(

pozdrawiam
KAMIL

zawpdy<Wieprza>

Postautor: KAMIL » 04 lis 2005, 07:54

JA powiem tak... zawdy bardzo dobre...chodz organizacja średnia:)!! Mam nadzieje ze za rok bedzie lepsza... Rzeka rybna-co cieszy:)Ja jako debiutant w tak szerokim gronie<starszych wedkarzy> jestem bardzo zadowolony:)gratuluje kolegom z mojego klubu"lipien" ze podium nalezało do nas... za rok też tak bedzie:)Arek dla Ciebie najwieksze graty... A co do tych podszywanych wedkarzy na Wieprzy to naprawde porażka-ale nie mam pretensji do chłopaków z Słupska... pozdrawiam wszystkich!!
Kamil
fishsuj
Ponad 10 postów! Toż to stały bywalec:-)
Posty: 25
Rejestracja: 22 gru 2004, 18:22

Postautor: fishsuj » 04 lis 2005, 17:47

drogi KAMILU !
czy przypadkiem nie jestes za pewny siebie i nie brakuje ci troszkę pokory ?
... mam nadzieję że i Ty kiedyś ZORGANIZUJESZ imprezę o podobnym poziomie . Chciałbym to zobaczyć i ocenic twoje dzieło !
zanim zaczniesz oceniać w ten sposob zawody na 100 osob - sam musisz zrobic choc pare takich imprez .
pisze ten post bo wiem ile czasu i poswiecen trzeba aby zapiąć wszystko na cacy ....
przypominam tylko ze byly to zawody towarzyskie :)
ps1 a dlaczego mialbys miec do nas pretensje to juz woogole nie kumam !!!!!!
ps . jezeli poczules sie urazony tym postem to wybacz - nie to bylo moim celem !
zazwyczaj nie stosuje takich srodkow ale jak czytam takie posty to smutno mi sie robi ...
pozdrawiam
suja
KAMIL

Wieprza

Postautor: KAMIL » 07 lis 2005, 17:18

Drogi nieznajomy"fishsuj" na poczatku odpowiem Ci na pytanie jakie zadałeś MI na samym poczatku! a wiec.. nie czuje sie zbyt pewny siebie<zawsze mam respekt> tym bardziej do starszych kolegów.. a co do pokory to weim co to znaczy bo już raz w zyciu doswiadczyłem naprawde cyt."zimnego prysznicu" i nauczyłem sie pokory!!-wiec sadze ze mi jej nie brakuje chyba ze troszeczke...dalej.. nie mam zadnych pretensji do was apropo organizacji- była dobra<ale ja ja oceniłem na srednia> brtakowało kilku dociagniec np. końcowe wyniki-ale i tak szybko sie uwineliscie!-za co gratuluje.A co do organizajci imprez to bym chetnie jakas zorganizował gdyby to było mozliwe,ale narazienie nie mam takich predyspozycji<wiek i wogole> ale zapewniam ze za rok spomoge kolegow i pomoge im w takim stopniu w jakim bedzie to mozliwe przy organizacji przyszłorocznych zawodów.
P.s nie czuje sie urazony Twoim postem, wrecz przeciwnie fajnie ze wypowiedziałeś swoje zdanie... co o tym myślisz:)
P.s1 A i wiem ze wsadziliscie w te zawody sporo serca i pracy<przy organizacji>Było miło i atmosfera super!!!!

POZDRAWIAM Kamil

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości