Jakie wyniki na Wieprzy?

ryby, metody, sprzęt, recenzje, wydarzenia...
Gość

Jakie wyniki na Wieprzy?

Postautor: Gość » 24 paź 2005, 15:38

Było troche ryb na pucharze ? bo pogoda chyba fajna była ?
Mariusz
Artur Wysocki
+100 postów! Forumowy Weteran!
Posty: 323
Rejestracja: 02 paź 2002, 12:22

Postautor: Artur Wysocki » 24 paź 2005, 15:45

Czy było fajnie, nie mi odpowiadać. Co do wyników to prawie wszystko zgarnęło Wejherowo, zarówno drużynowo jak i indywidualnie. Ogółem złowiono i wypuszczono 238 lipieni, najdłuższy 44cm. Szczegółowe informacje mam nadzieje, że zamieści Buśka.
Pozdrowienia
Wiktor Ledóchowski
+50 postów! Jeśli łowi tyle, co gada...
Posty: 71
Rejestracja: 24 gru 2004, 18:05

Postautor: Wiktor Ledóchowski » 25 paź 2005, 08:01

Pewnie że było fajnie,hihi ;-)
Pozdrawiam
Wiktor Ledóchowski
+50 postów! Jeśli łowi tyle, co gada...
Posty: 71
Rejestracja: 24 gru 2004, 18:05

Postautor: Wiktor Ledóchowski » 27 paź 2005, 09:11

Witam!
Widze że w temacie Pucharu nie ma za bardzo ruchy.Wszystko zdominowały wybory prezydenckie.Ja chce bardzo pogratulować ekipie z Wejherowa!!Panowie doskonale potraficie się bawić i jeszcze lepiej po tym łowić.Chciałbym tak umieć.Pozdrawiam i jeszcze raz gratuluje!!!!!!!!
Wiktor.
Buśka

Puchar Ziem Północnych

Postautor: Buśka » 27 paź 2005, 20:19

Troszku pózno wysyłam wyniki z Pucharu, ale mielismy mały techniczny problemik.Jak co roku Puchar Ziem Pólnocnych obdarzył nas koleżeńskim i wyjątkowym klimacikiem, do tego jeszcze przesliczna Wieprzunia, choc mało dostępna uraczyła nas duż ilością miarowego lipionka.Chciałem wszystkim uczestnikom serdecznie podziękować za udział i OWY klimat, w szczególności chłopakom z Południa, którzy jechali tyle kilometrów, żeby spotkac się z przyjaciólmi. Obiecuję, że w przyszłym roku zmontuję ekipę (to mówię do Śmietany, Przemka,Harnasia i Przeżroczystego Michałka) i jadę na Chroboka. Chciałem też przeprosić za jakieś niedociągnięcia organizacyjne.
Teraz trochę o wynikach. Prawie wszystkie miejsca indywidualnie i drużynowo wygrali chłopaki z Wejherowa, łowili chyba jeszcze lepiej jak na Redzie, zasłużone zwycięstwo. Gratulację dla całej ekipy Witka. Widać, że stare wyżeracze mają godnych nastepców, mówię o młodym Arku Miotku.
Chciałbym także podziękować wszystkim sponsorom.
Już teraz wszytkich serdecznie zapraszam na XIII Puchar Ziem Pólnocnych do Wejherowa.
Pozdrawiam Zbyszek.

Klasyfikacja indwidualna
1.Miotk Arkadiusz z Wejherowa - 12 ryb,
2.Polakowski Wincenty z Wejherowa - 7 ryb,
3.Baliszewski Mariusz z Wejherowa - 10 ryb,
4.Zając Adam z Koszalina - 5 ryb,
5.Wizner Andrzej z Wejherowa - 7 ryb,
6.Wolański Andrzej ze Słupska - 5 ryb,
7.Kreft Henryk z Wejherowa - 8 ryb,
8.Krecigłowa Dariusz z Czarnego - 4 ryby,
9.Wysocki Artur ze Słupska - 5 ryb,
10.Chylewski Leszek z Koronowa - 3 ryby.

Klasyfikacja drużynowa:
1.Lipień II z Wejherowa - 33 pkt,
2.Lipień I z Wejherowa - 37 pkt,
3.Trzy rzeki ze Słupska - 40 pkt,
4.Trzy rzeki I ze Słupska - 74 pkt,
5.Potok Bydgoszcz - 84 pkt,
6.Głowacz Elbląg - 88 pkt.

W konkursie rzutów:
Dariusz Studziński z Elbląga z sumą punktów za odległość i celność
Dziadura Mieczysław Harnaś ze Śląska - najdłuższy rzut,
Kręcigłowa Dariusz z Czarnego - najcelniejszy rzut.
FremeN
+50 postów! Jeśli łowi tyle, co gada...
Posty: 82
Rejestracja: 12 sty 2004, 11:02

Postautor: FremeN » 28 paź 2005, 07:56

Zbyszku, dodaj jeszcze kto dostał najważniejszą nagrodę - Szkieletora.

Pzdr,
Darek

P.S. W przyszłym roku trzeba kolegom z Wejherowa 'dokopać' na ich własnych śmieciach ;-) . Bedzie trudno, zwłaszcza że pewnie wystawią z 10 drużyn he,he...
Wiktor Ledóchowski
+50 postów! Jeśli łowi tyle, co gada...
Posty: 71
Rejestracja: 24 gru 2004, 18:05

Postautor: Wiktor Ledóchowski » 28 paź 2005, 09:51

Witam!
Najprawdopodobniej mam jeszcze jedno miejsce na Chroboczka,moge zabrać.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Witek Polakowski
+50 postów! Jeśli łowi tyle, co gada...
Posty: 75
Rejestracja: 16 sie 2002, 23:29

Postautor: Witek Polakowski » 28 paź 2005, 11:16

Dziękuję w swoim i kolegów imieniu za gratulacje.
Wieprza jest piekną rzeką, ryb jest sporo, podobnie jak na innych "słupskich" rzekach w tym roku, co mnie mile zaskoczyło... sielanke na Wieprzy burzy tylko widok spławikowców. Fragment autentycznej rozmowy spławikowców podsłyszanej przez jednego z kolegów zza zakretu... "kur... dzis zawody, bedziemy mogli brać tylko te dobre..."
Mam nadzieję, ze równie udane zawody bedą za rok na Redzie, choć poprzeczka ustawiona jest wysoko. No i obiecuję, ze nie wystawimy wiecej niż... 9 drużyn ;-)
P.S. Brak dezynfekcji organizmu w sobotę spowodował, że niedzielną kąpiel przypłaciłem grypą :-(
Buśka

PZP

Postautor: Buśka » 28 paź 2005, 12:19

Ogromniaste przeprosiny.
Najdłuższą rybę, lipienia 44 cm złowił Wojciech Bielecki z Poznania.
Pozdrawiam Zbyszek
MIOTK Arkadiusz

Postautor: MIOTK Arkadiusz » 28 paź 2005, 15:07

chlopaki czasami zazdrosze wam ze nie urodzilem sie nad waszymi wodami , macie prawdziwy skarb a nie tylko rzeki , a co do zawodow to jestem poraz kolejny pod wrazeniem , wszystko zapiete na ostatni guzik ;) tylko jak juz Witek mowil nad woda widok splawikow podnosil mi cisnienie ;/ no ale to nie wasza wina ; zapraszam na nasza Rede a z pewnoscia poradzicie sobie z nami przyszlym roku .

pozdrawiam ;)

PS moze mi ktos wyslac kilka zdjec z zawodow na mojego maila mietek407@wp.pl z gory dziekuje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 193 gości