Otwarcie tarliska w Słupsku

ryby, metody, sprzęt, recenzje, wydarzenia...
Andrzej A.

otwarcie

Postautor: Andrzej A. » 30 paź 2005, 17:25

Są wielkie tarliska na Łebie na odtworzonym tarlisku nr.1 jest około 7 gniazd .wykopane olbrzymie doły .Widziłem 3 ryby w granicach 10 kg niestety trudne do sfilmowania widać je tylko w okularach są też ryby3 5 kg.Tarlisko nr.2 z filmowane ryby 4.5 kg ipare małych samców .Film pokażemy na zawodach,pozdrawiam Andrzej.
Tomasz Papke
Ponad 25 postów! Ale gaduła :-)
Posty: 37
Rejestracja: 25 gru 2004, 22:46

Na redzie tez jest piekne tarlisko!

Postautor: Tomasz Papke » 31 paź 2005, 07:25

Wczoraj byłem na tarlisku Troci na redzie naliczyłem 11 troci 5 kopało gniazda i jedno wielkie jest juz gotowe .Coś pieknego ! a to dopiero poczatek jej wpływania na tarło zobaczymy co będzie póżniej !Wygładało to niesamowicie !Żyć sie chce!
Gość

Postautor: Gość » 31 paź 2005, 10:47

Kolego Tomaszu, to że ktoś Ci pokazał tarliska nie oznacza, że musisz to zaraz obwieszczać całemu światu. Wiem, że to piekny widok ale trochę dyskrecji nie zaszkodzi... jesli chcesz to oglądac i później :-)
A w swoim czasie postaram się zrelacjonowac przebieg tarła na Redzie w porównaniu do zeszłych lat...
Witek
Jarek
+50 postów! Jeśli łowi tyle, co gada...
Posty: 95
Rejestracja: 20 sty 2003, 08:00

Postautor: Jarek » 31 paź 2005, 13:11

Gdzie na Redzie mozna zaobserwować gniazda jak i trące się Trocie?
Chętnei wybrałbym sie popatrzeć choć raz w rzyciu bo jak dotąd nigdy tego nie widziałem :(
Jesli macie obawy odnośnie publicznego ujawniania informacji o gniazdach i rybach możecie mi wysłać info przez PW lub na maila mayfly74@o2.pl.
Z góry dziękuję ;)
Gość

Postautor: Gość » 31 paź 2005, 13:34

Witek ja nie mowie gdzie w jakim miejscu tylko mowie ze cos tam zyje
Tomasz Papke
Ponad 25 postów! Ale gaduła :-)
Posty: 37
Rejestracja: 25 gru 2004, 22:46

Postautor: Tomasz Papke » 31 paź 2005, 13:37

Witek ja tylko poinformowałem ze juz sie trą a nie wskazałem miejsca ?
Jak coś powiedziałem nie tak to sorry!
Jarek
+50 postów! Jeśli łowi tyle, co gada...
Posty: 95
Rejestracja: 20 sty 2003, 08:00

Postautor: Jarek » 31 paź 2005, 14:35

Witek znamy się nie od dzis możesz mi podac jakieś namiary ;)
Gość

Postautor: Gość » 31 paź 2005, 16:20

Tomaszu, ja tak profilaktycznie...
A Tobie Jarku wysyłam maila.
Pozdro-Witek
Gość

Postautor: Gość » 31 paź 2005, 16:59

oki rozumiem witek dzis ide sobie poobserwowac
jestem ciekaw czy przyszly nowe
Gość

Postautor: Gość » 01 lis 2005, 08:24

Do Wiktora Ledóchowskiego - Wiktorze czy mógłbyś powiedzieć swojemu najlepszemu przyjacielowi " Wolfowi " , żeby nie chodził nad Redą z lupą i ze szlingą i nie wyjmował ryb spod moczarki. Twój kolega jest osobistym uczniem miejscowego " Józka Szlingi" , którego też zresztą znasz ... Tych dwóch panów jest niezwykle trudno złapać na gorącym uczynku ale wszystkim wiadomo, że kłusują . Są oni obserwowani przez wędkarzy i to tylko kwestia czasu kiedy wpadną. Skoro są to Twoi koledzy poproś ich , żeby przestali bo nie wiem jak długo uda mi się jeszcze trzymać moich chłopaków i Twoim znajomym może stać się coś ...nieplanowanego.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 135 gości