Rozpoczęcie sezonu na Słupi

ryby, metody, sprzęt, recenzje, wydarzenia...
Tomi

Rozpoczęcie sezonu na Słupi

Postautor: Tomi » 27 lis 2005, 16:51

1 Stycznia wybieram się na Słupie i mam pytanko jaki był jesienny ciąg tarłowy ,jak poradziliście sobie z kłusolami .Ogólnie chodzi mi o to jak zapowiada się rozpoczęcie sezonu.Do przebycia mam 650 km więc dobrze by było usłyszeć coś optymistycznego bo w tym roku przez trzy dni machania w trójke zaliczyliśmy jedną małą trotke.Za odpowiedz z góry dziękuje
Gość

Postautor: Gość » 28 lis 2005, 16:11

Czesc kolego nie wiem jak jest na Slupi ale nie wybieraj sie " Bron Cie Boze " nad Rede !!! ZOPZW Gdansk nie zrobil nic aby poprawic warunki lowienia!!! nad rzeka strasza sterty smieci , co jakis czas do wody wlewane sa scieki z pobliskich domostw , rzeka nie zostala nalezycie przypilnowana przez straz okregowa przed klusolami. Do tego wszystkiego dodac nalezy fakt odlowow agregatowych czynionych przez ZOPZW Gdanski oraz kosmiczna oplate jaka przyjdzie Ci zaplacic za wedkowanie w Redzie , ktora to oplata jest podobna do oplat na renomowanych lowiskach w Szwecji czy Norwegi. Dolicz do tego porwane spodnie i kurtke na drutach kolczastych dochodzacych do samej rzeki i woblery urwane na workach po karmie dla pstragow z pobliskich hodowli.
Arek gd
Ponad 25 postów! Ale gaduła :-)
Posty: 33
Rejestracja: 02 gru 2004, 21:12

Postautor: Arek gd » 28 lis 2005, 16:52

Anonymous pisze:Czesc kolego nie wiem jak jest na Slupi ale nie wybieraj sie " Bron Cie Boze " nad Rede !!! ZOPZW Gdansk nie zrobil nic aby poprawic warunki lowienia!!! nad rzeka strasza sterty smieci , co jakis czas do wody wlewane sa scieki z pobliskich domostw , rzeka nie zostala nalezycie przypilnowana przez straz okregowa przed klusolami. Do tego wszystkiego dodac nalezy fakt odlowow agregatowych czynionych przez ZOPZW Gdanski oraz kosmiczna oplate jaka przyjdzie Ci zaplacic za wedkowanie w Redzie , ktora to oplata jest podobna do oplat na renomowanych lowiskach w Szwecji czy Norwegi. Dolicz do tego porwane spodnie i kurtke na drutach kolczastych dochodzacych do samej rzeki i woblery urwane na workach po karmie dla pstragow z pobliskich hodowli.



Wszystko gówno prawda, rzeka jest czysta i pilnowana codziennie na całym odcinku.Jeżeli w taki sposób reda bedzie dalej reklamowana to nie zdziwie sie jak ja wykupi troc i zniszczy w jeden sezon.
gość

Postautor: gość » 28 lis 2005, 16:56

... a poza tym to uważaj jeszcze zebys nie stanął na minę, na ukrytych za drzewami niebezpiecznych Talibów i w ogóle żeby ci przypadkiem bomba atomowa nie wybuchła nad głową. I nie jedz złowionych ryb bo na pewno są zatrute arsenem, poza tym wszystko OK ;))))))!!!
Gość

Postautor: Gość » 28 lis 2005, 17:21

Chyba ktoś nie chce mieć na Redzie konkurencji... Tylko, że negetywna reklama daje czasem odwrotne skutki :-)
Krótko... rzeka jest pilnowana jak nigdy, ryby są jak nigdy, śmieci są jak zawsze ... a i z drutami i płotami sobie powoli myśle poradzimy. Z przecieków wiem że i opłaty nie powinny być zabójcze jak mówiono wczesniej. Zobaczymy.
Witek
Gość

Postautor: Gość » 28 lis 2005, 17:35

kacper to ty dwa posty wyżej? najpierw przejdż się rzeką i wtedy mów że nie jest pilnowana może chcesz kolegom pomóc? ucieszą się na twój widok.
gość

Postautor: gość » 28 lis 2005, 17:54

kacper to fantasta, za duzo miał w dziecinstwie problemow... 2 tatusiow, zabawki przybite do podłogi.. może nawet go jakiś z tych talibów nad rzeką napadł i ... teraz takie pierdoły wypisuje na powaznym forum, wypisując takie bzdury.pzdr.
tomi

Postautor: tomi » 28 lis 2005, 19:29

Tak czy owak jade na Słupie,tylko po co tyle zamieszania.Może ktoś coś napisze o Słupi,byłbym wdzięczny.
Arek gd
Ponad 25 postów! Ale gaduła :-)
Posty: 33
Rejestracja: 02 gru 2004, 21:12

Postautor: Arek gd » 28 lis 2005, 19:33

Na obydwu rzekach jest - był duży ciąg troci, napewno warto przyjechać.
lipas

Slupia

Postautor: lipas » 30 lis 2005, 20:09

Na Slupi zawsze sa duze ciagi tarlowe,tylko pozniej jakos kiepsko z wynikami.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości