Jak kręcić?

wykonywanie much, techniki i materiały muchowe
Gość

Postautor: Gość » 07 paź 2004, 20:19

O co wam ku.... chodzi, o to że jakiś koleś sobie coś wymyślił i nie poparł tego jak go dokładnie oszukałem?? No i co może wy mi powiecie jak mogłem go oszukać jak nie robiłem z nim żadnych interesów, po zatym dla zainteresowanych mam konto na allegro na którym mam same pozytywne komentarze i to nie jakieś za 1zł, tylko doś poważniejsze i nagle bym miał kogoś rolować. No co może teraz też was oszukuje?? A ten, co napisał ze go oszukałem niech napisze w jaki sposób!!!!!!!
Janusz Jędrzejczyk
Ponad 10 postów! Toż to stały bywalec:-)
Posty: 16
Rejestracja: 03 paź 2002, 19:44

Postautor: Janusz Jędrzejczyk » 11 paź 2004, 10:31

Proszę bardzo - odpowiadam !!!
Wysłałem Ci pieniądze za 6-cio płytowy kurs i do dzisiaj do mnie nie dotarł. Zgodnie z Twoją wersją nie dostałeś pieniędzy - masz pecha - kopię przelewu mam do dzisiaj - jako dowód - może się jeszcze przyda!!!
Więc lepiej frajerze sieć cicho i nie podskakuj!!!
Acha, a na allegro masz też drugie konto z dwoma negatywami - zapomniałeś ??? - więc przypominam - SzymcioNS. Chętni mogą przeczytać !
Janusz Jędrzejczyk
karol
+100 postów! Forumowy Weteran!
Posty: 137
Rejestracja: 04 lis 2003, 14:08

SZYMCIO ALLEGROWICZ

Postautor: karol » 11 paź 2004, 13:59

ZOSTAWIAM BEZ KOMENTARZA:

stemp2 (43) (Kupujący) Pozytywny śro 19 lis 2003 10:56:22 CET 17598158
Czytając ostatnie komentarze byłem nieco zaniepokojony.
Ale w moim przypadku wszystko było w porządku.
Przesyłka dotarła bardzo szybko a towar jest zgodny z opisem(nowy).
Pozytyw!!!
Dzumski (24) (Kupujący) Negatywny sob 15 lis 2003 15:30:41 CET 17432868
Kupując u SzymcioNS możesz zostać oszukany, a w najlepszym wypadku dostaniesz bezpodstawnie negatywa!!!!!! Do allegrowicza SzymcioNS, napisałem 8 maili. Pierwszy zaraz po wygranej aukcji, z podanym terminem który mi odpowiada. Prawie każdy z moich maili zawierał termin spotkania dogodne dla mnie, i na każdy z nich otrzymywałem odpowiedź że podany przeze mnie termin mu nie pasuje, i żebym wpłacił mu pieniądze na konto. Ten człowiek ani razu nie podał mi terminu dogodnego dla siebie. Po moim ostatnim mailu nie otrzymywałem odpowiedzi przez 4 dni, po czym SzymcioNS wystawia mi negatywa. On się bał odbioru osobistego. Wniosek jest tylko jeden, SzymcioNS jest oszustem, i nie ma pojęcia o zasadach sprzedaży na allegro!
JET15 (3) (Kupujący) Negatywny nie 09 lis 2003 00:36:21 CET 17433095
nie kupujcie u tego gościa jest nie pewnym allegrowiczem zobaczcie jego opinie
[Odpowiedź z:nie 09 lis 2003 09:35:32 CET] Nie wiem ten gość wylicytował u mnie kartę, skontaktowałem się z nim o formę zapłaty i wysłania. A ten napisał że nie kupuje ja umieściłem mu negatywa, a ona na złość wystawił też mi. Nie polecam tego gośća. Czy takie są zasady allegrowicza????
ichas (18) (Kupujący) Negatywny wto 04 lis 2003 18:17:14 CET 17431849
NIestety pierwszy zasłużony negatyw .uwaga alegrowicze na tego człowieka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[Odpowiedź z:wto 04 lis 2003 19:31:35 CET] Uważam że ten komentarz został mi nie słusznie przypisany, jestem nowym alegrowiczem i wypełniając oferte popełniłem błąd podając za niską cene "kup teraz" Przeprosiłem osobe która kupiła to za niską cene ale widze przeprosiny nic nie dały. Nie musicie się mnie obawiać sprzedałem już kolejny produkt i powinna znaleźć się tu pozytywna informacja o mnie!!!!

MATERIAŁ POCHODZI Z ALLEGRO A POZWOLIŁEM GO SOBIE TU ZAMIEŚCIĆ TYLKO DLA TEGO ŻE NIE WSZYSCY UCZESTNICY NASZEGO FORUM MAJĄ TAM AKTYWOWANE KONTA.

MAM NADZIEJĘ ŻE NIE ZŁAMAŁEM W TEN SPOSÓB PRAWA A JEŚLI TAK TO ZMIENIE TEGO POSTA.

KAROL
Gość

Postautor: Gość » 11 paź 2004, 15:28

Janusz Jędrzejczyk pisze:Proszę bardzo - odpowiadam !!!
Wysłałem Ci pieniądze za 6-cio płytowy kurs i do dzisiaj do mnie nie dotarł. Zgodnie z Twoją wersją nie dostałeś pieniędzy - masz pecha - kopię przelewu mam do dzisiaj - jako dowód - może się jeszcze przyda!!!
Więc lepiej frajerze sieć cicho i nie podskakuj!!!
Acha, a na allegro masz też drugie konto z dwoma negatywami - zapomniałeś ??? - więc przypominam - SzymcioNS. Chętni mogą przeczytać !
Janusz Jędrzejczyk

Tak masz dowód przelewu a wcześniej jak mówiłem ci zebyś mi go przesłał to pisaleś że gdzies ci sie zapodział i wogóle. Nagle teraz sie znalazł dziwne?? Jeżeli napradwe go masz to prześlij mi go na maila!! A co do pecha to ty go masz bo na żadnym wyciągu z banku nie mam pieniędzy od Ciebie!! A co do siedzenia cicho to lepiej ty uwarzaj gnoju, bo z Sącza nie daleko do Rzeszowa, wiec nie ździw sie jak kiedyś do tej waszej dziury zajadą kibice Sandecji i zrobią ci tak że zaden muchowy kurs nie będzie ci potrzebn, bo nie bedziesz miał czym i jak kręcić. A co do konta z allegro nie mam żadnego konta. Narazie frajerze, do zobaczenia!!
Gość

Re: SZYMCIO ALLEGROWICZ

Postautor: Gość » 11 paź 2004, 15:30

Treść tego postu została usunięta ze względu na jego obraźliwą i wulgarną treść.

Robert Pastryk
Gość

Postautor: Gość » 04 lis 2004, 13:54

Wstyd mi za tego goscia z Nowego Sacza. Nie zaslaniaj sie Sandecja, bo jestem pewien, ze nikogo z kibicow nawet nie znasz. Internetowy napinacz sie znalazl.

Pozdrawiam
kibic Sandecji

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości