Kupię!!! PILNIE!!!

wykonywanie much, techniki i materiały muchowe
Esox1
Ponad 10 postów! Toż to stały bywalec:-)
Posty: 24
Rejestracja: 06 lis 2006, 09:59

Kupię!!! PILNIE!!!

Postautor: Esox1 » 22 sty 2007, 17:59

Kupię kołowrotek z duszą, używany, ale sprawny w #3 klasie sznura, najchętniej Hardy'ego do 700 PLN... Mile widziane inne oferty.
Z wędkarskim pozdrowieniem,
Darek
Awatar użytkownika
Mosca
Brawo! Przynajmniej raz już napisał :-)
Posty: 4
Rejestracja: 21 sty 2007, 19:05

Postautor: Mosca » 26 sty 2007, 21:48

Darku!!!Jeżeli planujesz wydać 700zł na kołowrotek,to proponuję tobie
zakup całkiem nowego Hardy Marquis w #2/3lub#4.Koszt to ok.600zł.Ja używam taki od 6-ciu lat,#5.Nie raz już na nim wylądowałem i musiałem klepać młotkiem w imadle.Jest nie do zamordowania i ten "klang"przy wysnuwaniu sznura...No i bez zbędnych bajerów typu hamulce kewlarowe,jakieś łożyska do niczego nie potrzebne,itp.Zapytaj Tonkina o Hardy Sovereign,ja się tylko uśmiechnę w tym miejscu....
Ostatnio kupiłem Scientific Anglers System 1,taki Marquis w ubogiej wersji,ale jest dostępny niestety tylko do #4-5.
Jak znajdziesz konkretnego przedstawiciela Hardy w Polsce,daj proszę znać.Ja kupiłem ten System 1 z konieczności(miał być Marquis #2/3)ponieważ nie miałem czasu szukać handlowca mogącego sprowadzić Hardy Marquis.
Pozdrawiam Mosca
"...jak łowić można największe ryby na haczyk ledwie widoczny,na żyłkę jedwabną,cienką jak pajęczyna,na kij wątły i nie ledwo pod własnym uginający się ciężarem..."

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości