Brokat

wykonywanie much, techniki i materiały muchowe
Tomasz Jeż
Brawo! Przynajmniej raz już napisał :-)
Posty: 5
Rejestracja: 12 kwie 2005, 10:47

Brokat

Postautor: Tomasz Jeż » 01 mar 2008, 13:29

Z czego najlepiej wykonać brokat (do epoksydowych rybek)?
Wpadłem niedawno na pomysł zrobienia go z rozbitej i drobno "utartej"... bombki choinkowej;))
A może macie jakieś lepsze pomysły?
Krzysztof Rydel
Ponad 10 postów! Toż to stały bywalec:-)
Posty: 14
Rejestracja: 15 gru 2005, 16:14

Postautor: Krzysztof Rydel » 13 mar 2008, 16:18

W sklepach kosmetycznych możesz bez problemu kupić brokat do ozdabiania paznokci. Stosuję go juz od kilku lat. Opakowanie kosztuje kilka złotych i wystarcza na conajmniej setkę rybek. Wybór kolorów oszałamiający. Kilka gramtaur do wyboru. Szkodas czasu na tłuczenie bombek. Pzdrw,KR
Krzysztof Rydel
Ponad 10 postów! Toż to stały bywalec:-)
Posty: 14
Rejestracja: 15 gru 2005, 16:14

Postautor: Krzysztof Rydel » 13 mar 2008, 16:18

W sklepach kosmetycznych możesz bez problemu kupić brokat do ozdabiania paznokci. Stosuję go juz od kilku lat. Opakowanie kosztuje kilka złotych i wystarcza na conajmniej setkę rybek. Wybór kolorów oszałamiający. Kilka gramtaur do wyboru. Szkodas czasu na tłuczenie bombek. Pzdrw,KR
Awatar użytkownika
WLW
Ponad 25 postów! Ale gaduła :-)
Posty: 41
Rejestracja: 10 gru 2002, 14:03

Re: Brokat

Postautor: WLW » 07 kwie 2009, 19:20

Stosuję brokat ale zrezygnowałem z suchego. Przynajmniej mnie trochę wkurzało to posypywanie. Wolę nakładać. W każdym sklepie z artykułami szkolnymi znajdziesz brokat w dozownikach z klejem. W tubach. Gdyby zgęstniał wystarczy dolać trochę wody i można nakładać jak pisakiem.
Bo taką nature wędkarską już mamy ,że w d.. bierzemy i nic nie gadamy.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości