Waddington

wykonywanie much, techniki i materiały muchowe
Adam Lejk
+50 postów! Jeśli łowi tyle, co gada...
Posty: 86
Rejestracja: 10 mar 2003, 18:26

Waddington

Postautor: Adam Lejk » 08 wrz 2004, 18:34

Witam.

Chciałbym sie dowiedzieć z jakiego drutu można zrobić "podstawy" do much typu waddington?Z góry dziekuję za odpowiedź.

Pozdrawiam.
Fario
+50 postów! Jeśli łowi tyle, co gada...
Posty: 85
Rejestracja: 21 paź 2002, 14:28

Postautor: Fario » 09 wrz 2004, 03:47

Najlepszy będzie chyba miękki drut ocynkowany, jaki można kupić w Castoramie, etc, a którego używa się do robienia stelarzy w woblerach. Dental jest za sztywny i za bardzo sprężysty...

Paweł
maciej drosd
Ponad 25 postów! Ale gaduła :-)
Posty: 26
Rejestracja: 27 kwie 2004, 12:44

Postautor: maciej drosd » 25 paź 2004, 21:02

adaś kaaaażdy. much na trociach rwie się tony.dental. drut ocynk. drut ze spinaczy. kaaazdy. moim zdaniem wadington to super przyneta . zwłaszcza kiedy wydaje ci się ze mucha nie tonie . oczka utrudniają rzuty. wadin. ject cool. moje łososie na drwęcy tez je lubiły. pozdro. Twój kolo macias d.
Adam Lejk
+50 postów! Jeśli łowi tyle, co gada...
Posty: 86
Rejestracja: 10 mar 2003, 18:26

mucha

Postautor: Adam Lejk » 29 paź 2004, 12:23

Wielkie dzieki za odpowiedzi.Macias wykonałem jedną muchę tego typu i wyszła całkiem nieźle.W wodzie prezentuje sie super. Na początku bałem sie ,żę przy rzutach kotwiczka będzie sie plątać o żyłke,lecz rurka usztywniająca łączenie kotwiczki z muchą doskonale przed tym chroni. Jestem ciekawy jak z wytrzymałością takiej konstrukcji na rybie.Moja utrzymała 5kg ciężarek także nie jest źle.Zobaczymy jak rybki będą na to reagowały.

Pozdrawiam.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość