Tanie materiały muchowe!

wykonywanie much, techniki i materiały muchowe
Szymon Fałowski

Tanie materiały muchowe!

Postautor: Szymon Fałowski » 07 paź 2004, 06:57

Witam!!
Mam do sprzedania kilkaset materiałów muchowych (nowych, nieużywanych) oraz narzędzi do krecenia much, mam też coś z akcesoriów. Jeżeli jesteście zainteresowani pytajcie pod numerem telefonu 501776826, gg: 2809323 lub mailem Szymcio17@poczta.fm
karol
+100 postów! Forumowy Weteran!
Posty: 137
Rejestracja: 04 lis 2003, 14:08

Postautor: karol » 07 paź 2004, 11:37

Osoby zainteresowane ofertą sprzedaży kolegi Szymona powinni się zainteresować jego dokonaniami:

http://flyfishing.pl/komis/msg.php?id=2460&offset=0

sorry ale robię to z czystej uczciwości, żebyście wiedzieli Koledzy co robicie.
Sam osobiście się przejechałem na równie zaradnym "sprzedawcy"

Pozdrawiam,

Karol
Szymon Fałowski

Nie wiem o co wam chodzi??

Postautor: Szymon Fałowski » 07 paź 2004, 17:47

Nie wiem czemu przeszczegasz przedmną innych, nikogo nie oszukałem, i nie oszukam. Nie wiem z kąd sie wziął ten post na forum. Ale sami widzicie ze ten co mnie oskarzał nie napisał jak go oszukałem. Wiec zaufajcie mi!!
Awatar użytkownika
Zbigniew Woźniak
Ponad 25 postów! Ale gaduła :-)
Posty: 48
Rejestracja: 16 sie 2002, 13:24

Re: Nie wiem o co wam chodzi??

Postautor: Zbigniew Woźniak » 07 paź 2004, 22:14

Szymon Fałowski pisze:Nie wiem czemu przeszczegasz przedmną innych, nikogo nie oszukałem, i nie oszukam. Nie wiem z kąd sie wziął ten post na forum. Ale sami widzicie ze ten co mnie oskarzał nie napisał jak go oszukałem. Wiec zaufajcie mi!!


Sam sie prosisz :
poczytajcie : [url=http://www.flyfishing.pl/mainforum/msg.php?id=24454&offset=0}\]=>> Baaardzo uczciwa oferta[/url]
a tu prawda : =>> a tu :-O naga prawda

Ze Ci nie wstyd ... dziwie sie wielce ...
ZbychW
Gość

Postautor: Gość » 08 paź 2004, 05:38

Tak Zbyszku może i sprzedawałem kiedys ten kurs, ale nie sprzedałem zadnego egzemplarzu. A Kazkowi płytki juz wróciły. A co do tych materiałów mam na nie pełną gwarancje, i dlatego nie wiem o ... wam chodzi?? Ale jak nie chcecie tanich materiałów to ... was pies, już i tak sprzedałem ich dużo przez allegro i jak narazie wszyscy są zadowoleni i mówią o nastepnych zamowieniach!!!!!!!!!!
karol
+100 postów! Forumowy Weteran!
Posty: 137
Rejestracja: 04 lis 2003, 14:08

Postautor: karol » 08 paź 2004, 08:57

Anonymous pisze:Tak Zbyszku może i sprzedawałem kiedys ten kurs, ale nie sprzedałem zadnego egzemplarzu. A Kazkowi płytki juz wróciły. A co do tych materiałów mam na nie pełną gwarancje, i dlatego nie wiem o ... wam chodzi?? Ale jak nie chcecie tanich materiałów to ... was pies, już i tak sprzedałem ich dużo przez allegro i jak narazie wszyscy są zadowoleni i mówią o nastepnych zamowieniach!!!!!!!!!!



Witam,

Twierdzisz kolego że Zbyszek wprowadza "potencjalnych" klientów w błąd i że może i kiedyś sprzedawałeś ten kurs... Bardzo dziwne... tym bardziej że oferujesz to wydawnictwo w temacie "jak kręcić"

"Posiadam 6 płytowe brytyjskie wydawnictwo, któr pomoże ci rozpocząć przygode z kręceniem much! Czekam na kontakt gg2809323 kom 501776826 lub mail..........."

Jak dla mnie to rzeczywiście kręcisz... lody...

Natomiast że przy okazji obrażasz innych uczestników forum mało wybrednymi epitetami to poprostu przykre.
Powołujesz się na allegro... no rzeczywiście poważny z Ciebie sprzedawca... CAŁE PIĘĆ POZYTYWÓW... w okresie miesięcznym... zdradź nam niedowiarkom pod jakim nickiem byłeś znany wcześniej...???

Pozdrawiam,

Karol
Awatar użytkownika
Zbigniew Woźniak
Ponad 25 postów! Ale gaduła :-)
Posty: 48
Rejestracja: 16 sie 2002, 13:24

Postautor: Zbigniew Woźniak » 08 paź 2004, 12:57

Anonymous pisze:Tak Zbyszku może i sprzedawałem kiedys ten kurs, ale nie sprzedałem zadnego egzemplarzu....


Natępne KŁAMSTWO - znam jednego Twojego kontrahenta !!!!
Czasami tu zaglada.
Łzesz nawet jak milczysz ... a mnie chodzilo o deklaracje o GNU/GPL.

... nie chce mi się z Tobą gadać ....
ZbychW
Janusz Jędrzejczyk
Ponad 10 postów! Toż to stały bywalec:-)
Posty: 16
Rejestracja: 03 paź 2002, 19:44

Postautor: Janusz Jędrzejczyk » 11 paź 2004, 08:38

Witam
Uwaga - mamy do czynienia z OSZUSTEM i ZŁODZIEJEM (piszę to z pełną odpowiedzialnością - łącznie z możliwością udowodnienia w sądzie !!!)
Wpłaciłem pieniądze za towar (kurs na 6 płytach) i tyle je widziałem - zarówno pieniądze jak i płyty. Ponoć pieniądze nie doszły. Chętnym mogę udostępnić kopię przelewu.
Radzę uważać!!!
PS. też jestem sprawdzonym klientem allegro - 29 pozytywów - jakoś zawsze pieniądze docierały.
Na posty tego oszusta nie odpowiadam!!!
Pozdrawiam-Janusz Jędrzejczyk
karol
+100 postów! Forumowy Weteran!
Posty: 137
Rejestracja: 04 lis 2003, 14:08

Postautor: karol » 11 paź 2004, 10:18

Witam,

Cieszę się Januszu że zabrałeś głos w tej przykrej dla Ciebie sprawie. Oszustwa zdarzają się wszędzie ale nie należy przymykać na nie oczu i udawać że nic się nie stało.
Podejrzewam, że ów nieszczęsny kurs był w atrakcyjnej cenie ale i tak pewnie nie była ona niska.

Jeśli posiadasz nadal potwierdzenie dokonania przelewu to jest szansa na odzyskanie pieniędzy od oszusta.

Wiem coś o tym bo sam kiedyś dostałem po kieszeni od takiego przyjemniaczka.

Pozdrawiam i trzymam kciuki,

Karol
Gość

Postautor: Gość » 11 paź 2004, 15:33

Janusz Jędrzejczyk pisze:Witam
Uwaga - mamy do czynienia z OSZUSTEM i ZŁODZIEJEM (piszę to z pełną odpowiedzialnością - łącznie z możliwością udowodnienia w sądzie !!!)
Wpłaciłem pieniądze za towar (kurs na 6 płytach) i tyle je widziałem - zarówno pieniądze jak i płyty. Ponoć pieniądze nie doszły. Chętnym mogę udostępnić kopię przelewu.
Radzę uważać!!!
PS. też jestem sprawdzonym klientem allegro - 29 pozytywów - jakoś zawsze pieniądze docierały.
Na posty tego oszusta nie odpowiadam!!!
Pozdrawiam-Janusz Jędrzejczyk


Januszku wierz że za oczernianie publiczne grozi kara grzywny, lub pozbawienia wolności. Dlatego na twoim miejscu trzymał bym ryj zamknięty na kłódke, bo ostatnio w Polsce zasądzono kilka wyroków w tej sprawie. A co do przelewu, to ja jestem chętny żeby zobaczyć jego kopie, bo do tej pory mi go nieprzeslałeś, tlumaczyłeś ze go nie masz. To pytam z kąd sie wziął teraz?? Może podrobiłes go w Corelu albo innym programi?? Czekam na potwierdzenia!!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 71 gości