Tanie materiały muchowe!

wykonywanie much, techniki i materiały muchowe
Gość

Postautor: Gość » 11 paź 2004, 15:35

karol pisze:Witam,

Cieszę się Januszu że zabrałeś głos w tej przykrej dla Ciebie sprawie. Oszustwa zdarzają się wszędzie ale nie należy przymykać na nie oczu i udawać że nic się nie stało.
Podejrzewam, że ów nieszczęsny kurs był w atrakcyjnej cenie ale i tak pewnie nie była ona niska.

Jeśli posiadasz nadal potwierdzenie dokonania przelewu to jest szansa na odzyskanie pieniędzy od oszusta.

Wiem coś o tym bo sam kiedyś dostałem po kieszeni od takiego przyjemniaczka.

Pozdrawiam i trzymam kciuki,

Karol


Zgadza sie oczustwa zdarzają sie wszędzie, teraz ja padłem ofiarą niejakiego Januszka. A co do odzyskania pieniędzy to nie odzydska ich, bo ja na koncie nie miałem pieniędzy. Mam na to dowody typu wyciąg z banku i wogóle. Dziwi mnie tylko fakt ż jeszcze niby poszkodowany nie przedsawił mi dowodu przlewu. Choć ja jestem najbardziej zainteresowany. Nie dziwne?? Co??
Janusz Jędrzejczyk
Ponad 10 postów! Toż to stały bywalec:-)
Posty: 16
Rejestracja: 03 paź 2002, 19:44

Postautor: Janusz Jędrzejczyk » 11 paź 2004, 17:35

Jak już napisałem jestem świadomy odpowiedzialności - co więcej - chętnie stawię się przed każdym sądem lub kolegium - tylko na to czekam - więc do dzieła - składaj pozew a się zabawimy !!!
Ksero dowodu prześlę na każdy adres jeśli tylko ktokolwiek sobie tego będzie życzył (orginał mogę przedstawić w sądzie!!!) - ewentualnie jak zeskanuję to wstawię na forum - może jutro.
A dowód - tak się świetnie złożyło że po prostu znalazł się w czasie przeprowadzki - a to pech prawda???
I jeszcze jedno - wstyd się podpisać nazwiskiem na które padł taki cień - masz rację - ja też bym się wstydził !!!
Janusz Jędrzejczyk

PS. - A do nazwania Cię OSZUSTEM i ZŁODZIEJEM nie jest wcale potrzebny dowód wpłaty - wystarczy nielegalna sprzedaż pirackich płyt (choć sam nie jestem bez winy bo chciałem je kupić!) -
Gość

Postautor: Gość » 11 paź 2004, 18:41

Janusz Jędrzejczyk pisze:Jak już napisałem jestem świadomy odpowiedzialności - co więcej - chętnie stawię się przed każdym sądem lub kolegium - tylko na to czekam - więc do dzieła - składaj pozew a się zabawimy !!!
Ksero dowodu prześlę na każdy adres jeśli tylko ktokolwiek sobie tego będzie życzył (orginał mogę przedstawić w sądzie!!!) - ewentualnie jak zeskanuję to wstawię na forum - może jutro.
A dowód - tak się świetnie złożyło że po prostu znalazł się w czasie przeprowadzki - a to pech prawda???
I jeszcze jedno - wstyd się podpisać nazwiskiem na które padł taki cień - masz rację - ja też bym się wstydził !!!
Janusz Jędrzejczyk

PS. - A do nazwania Cię OSZUSTEM i ZŁODZIEJEM nie jest wcale potrzebny dowód wpłaty - wystarczy nielegalna sprzedaż pirackich płyt (choć sam nie jestem bez winy bo chciałem je kupić!) -


Tak to w takim razie bardzo prosze mi go przesłać jak go Pan zeskanuje. Będe miał kolejny dowód że to Pan oszukuje, bo ja nie mam pieniędzy na koncie a nagle znajdzie sie dowód!!
Janusz Jędrzejczyk
Ponad 10 postów! Toż to stały bywalec:-)
Posty: 16
Rejestracja: 03 paź 2002, 19:44

Postautor: Janusz Jędrzejczyk » 11 paź 2004, 19:05

ok - wyślę
Adres bez zmian : 33-300 Nowy Sącz, Lwowska 138/7 ???
Jeśli tak to jutro wysyłam. A jak uda mi się zeskanować to jeszcze umieszczę na forum. Tylko nie pisz proszę, że to nie Twoje konto
Janusz Jędrzejczyk
Gość

Postautor: Gość » 11 paź 2004, 19:13

Janusz Jędrzejczyk pisze:ok - wyślę
Adres bez zmian : 33-300 Nowy Sącz, Lwowska 138/7 ???
Jeśli tak to jutro wysyłam. A jak uda mi się zeskanować to jeszcze umieszczę na forum. Tylko nie pisz proszę, że to nie Twoje konto
Janusz Jędrzejczyk

Nie przysyłaj mi tego do domu, bo nie chce narazac cie na koszty. Wyslij mi zeskanowane. A po zatym teraz nie ma mnie w Saczu. Wiec nie maił by kto tego odebrać!!
Janusz Jędrzejczyk
Ponad 10 postów! Toż to stały bywalec:-)
Posty: 16
Rejestracja: 03 paź 2002, 19:44

Postautor: Janusz Jędrzejczyk » 11 paź 2004, 19:14

nie ma sprawy - wyślę mailem
Janusz Jędrzejczyk
Janusz Jędrzejczyk
Ponad 10 postów! Toż to stały bywalec:-)
Posty: 16
Rejestracja: 03 paź 2002, 19:44

Postautor: Janusz Jędrzejczyk » 12 paź 2004, 11:04

Dla zainteresowanych zgodnie z obietnicą - skan przelewu
Załączniki
przelew.jpg
przelew.jpg (95.17 KiB) Przejrzano 10472 razy
Gość

Postautor: Gość » 12 paź 2004, 11:48

Janusz Jędrzejczyk pisze:Dla zainteresowanych zgodnie z obietnicą - skan przelewu


to jest podrobiony skan przelewu, mam na to jasne dowody. Pierwszy z nich to czemu zeskanowana jest kserokopia?? Bo tak włąśnie lepiej podrobic w Corelu dowód. A pozostałe zachowam dla Siebie!!
karol
+100 postów! Forumowy Weteran!
Posty: 137
Rejestracja: 04 lis 2003, 14:08

Postautor: karol » 12 paź 2004, 11:49

Witam,
Bardzo dobrze że Janusz ma ten przelew bo jest to podstawa do dochodzenia wszystkich roszczeń.
Kwota co prawda jest nie duża ale... istnieje uzasadnione podejrzenie że znajdzie się więcej osób pokrzywdzonych przez Szymonka.
Drugą poważniejszą sprawą jest oferta którą gość składał publicznie na łamach for wędkarskich a dotycząca sprzedaży płyt pirackich.
Wszystkie osoby zainteresowane które zostały oszukane przez tego człowieka powinny zgłosić ten fakt na policję. Nie jest to sprawa skomplikowana, wystarczy mieć potwierdzenie dokonanego przelewu. Sprawa jest na tyle jasna że żadne polubowne próby załatwienia zwrotu pieniędzy w tym momencie nie odnoszą skutku.
Przy okazji należy zainteresować organa ścigania sprawą nielegalnego rozpowszechniania materiałów na CD.

Wystarczy kilka różnych doniesień i życzę Ci szczęścia młody człowieku od Sandencji... dlatego proponuję byś się lepiej zastanowił czy opłaca Ci się Szymonku oszukiwać ludzi...
skoro udajesz że wszyscy się na Ciebie uwizieli, wypisujesz bardzo brzydkie komentarze na forum zamiast się przyznać do błędu i postarać się załatwić ten zatarg polubownie.
W innym przypadku wcześniej czy później w swoim życiu trafisz za kratki.

Oszustwo nie popłaca, może już czas żebyś to zrozumiał.
karol
+100 postów! Forumowy Weteran!
Posty: 137
Rejestracja: 04 lis 2003, 14:08

Postautor: karol » 13 paź 2004, 06:40

http://www.flyfishing.pl/komis/msg.php?id=2674&offset=0

Wiesz tylko z Januszem zdażyło sie ze jest nie zadowolony, wszyscy inni moi znajomi których poznałem właśnie przez przegranie im płyt są zadowoleni. A jeszcze jedno po co sie mieszasz do sprawy, jak dotyczy on tylko mnie i Janusza??

Właśnie się zastanawiam czy nie złożyć doniesienia na policję?
Zdaje się że właśnie sam się przyznałeś do popełnienia przestępstwa.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości