Muchy na troć

wykonywanie much, techniki i materiały muchowe
Krzypek
Brawo! Przynajmniej raz już napisał :-)
Posty: 4
Rejestracja: 18 sie 2004, 07:29

Muchy na troć

Postautor: Krzypek » 03 lis 2004, 23:08

Jakby znalazł sie jakiś chętny do zdradzenia kilku wzorów na muchy trociowe na Łebę byłbym bardzo wdzięczny!
FremeN
+50 postów! Jeśli łowi tyle, co gada...
Posty: 82
Rejestracja: 12 sty 2004, 11:02

Postautor: FremeN » 04 lis 2004, 09:12

Wystarczyło trochę poszukać w archiwum :-) http://www.namuche.pl/galeria.php?mode=show&id=132

Pzdr,
Darek
Krzypek
Brawo! Przynajmniej raz już napisał :-)
Posty: 4
Rejestracja: 18 sie 2004, 07:29

Postautor: Krzypek » 04 lis 2004, 18:02

DZIEKI BARDZO
Andrzej Adamiak

Muchy na troć

Postautor: Andrzej Adamiak » 05 gru 2004, 17:15

Sam najczęściej łowię na białego ,lub oliwkowego zonkera .Jednak się tym nie sugeruj ,moi koledzy złowili Trocie na muchy w rożnych kolorach.Pamiętam jak Adam Kubacki złpał kiedyś Troć naŁebie na bardzo ubogiego mudlera,sam bym takiego nie założył Adaś bez obrazy.W zeszłym roku na zawodach Andrzej Zdun złapał Troć na muchę zawiązaną na podwójnym haku ,póżniej mi ją podarwał . Mucha ta charakteryzuje się całkiem inną pracą niż mucha na pojedyniczym haku .Myślę że wszelkie imitacje żab na tych haczykach mogą być hitem na ten sezon.
Krzypek
Brawo! Przynajmniej raz już napisał :-)
Posty: 4
Rejestracja: 18 sie 2004, 07:29

Postautor: Krzypek » 06 gru 2004, 22:22

Dzieki serdeczne. Rozumiem, że nie ważne co zakładam najważniejsze żebym łowił. A jak je łapac? Wyczytalem, że na łebe nie trzeba linki cięższej niż typ 3, czy takowa wystarczy? czy używać lead core? Dłuższe rzuty pod drugi brzeg i czekanie aż dojdzie do mojego brzegu? może jakies specjalne techniki?
Mariusz Wysocki
+50 postów! Jeśli łowi tyle, co gada...
Posty: 80
Rejestracja: 05 lut 2003, 22:25

Postautor: Mariusz Wysocki » 13 gru 2004, 17:28

Wystarczy linka w 3 klasie tonięcia lecz nie ukrywam że są na Łebie i takie miejsca gdzie 6 stopień nie starczy. Lidcor to zbędny dodatek.
Pzdr M.W.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości