ludzie zacznijcie w końcu łowić!!!

wykonywanie much, techniki i materiały muchowe
Marcin66

ludzie zacznijcie w końcu łowić!!!

Postautor: Marcin66 » 13 wrz 2005, 06:32

po co piszecie te śmieszne posty wyrywac nad rzeke, ryby czekaja, przed kompem nic nie złowicie!!!
Gość

Postautor: Gość » 26 wrz 2005, 16:38

ehh jak nieumiesz kozystac z forum to niekozystaj to forum jest do zdobywanie nowych informacji, nauki o ruznych rzeczach jak niechcesz to niekorzystaj
Bodek

Postautor: Bodek » 26 wrz 2005, 17:56

Witam
Ja oprócz łowienia ,które uwielbiam lubię się dzielić swymi spostrzeżeniami. Chcę z kimś pogadać. Poradzić się, lub ostatnio raczej komuś doradzić . ALE TE UMIEJĘTNOŚCI NIE BIORĄ SIĘ LI TYLKO Z MOCZENIA SZNURA. LICZY SIĘ RÓWNIEŻ TA CALA RESZTA. I TYLKO WSPÓŁCZUĆ TYM , KTÓRZE RESZTY NIE DOSTRZEGAJĄ.
Pozdrowienia
BodekM
andrzejj27

Postautor: andrzejj27 » 26 wrz 2005, 19:21

Jestem ciekaw co robił Marcin jak to pisał, , ,,napewno był na rybach ,, .Czytam i ucze się zawsze znajdę cos ciekawego. Dziękuje wszystkim za odrobinę wędkarskie pzyjażni
Marcin66

Postautor: Marcin66 » 26 wrz 2005, 20:56

Panowie, o co tyle krzyku i pretensji? Tylko mobilizowałem do wyjazdu nad wodę... ;))) Pozdrawiam.
Bodek

Postautor: Bodek » 27 wrz 2005, 18:13

Witam
Nooooo Stary ,liczy się jaszcze forma.
Pozdrowienia
BodekM
Marcin 66

Postautor: Marcin 66 » 27 wrz 2005, 19:27

I tym wspaniałym akcentem zakończymy dyskusję i pozdrowienia. dziekuję za udział w tym poruszającym i bardzo ważnym dla polskiego wędkarstwa temacie. ;)))))))


THE END

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości