Adam Sikora - Wykonywanie sztucznych much cz.2 PREMIERA

wykonywanie much, techniki i materiały muchowe
sky10

Adam Sikora - Wykonywanie sztucznych much cz.2 PREMIERA

Postautor: sky10 » 22 sty 2006, 16:57

Dostałem informację, że 2 część filmu Adama Sikory o wykonywaniu sztucznych much będzie miała premierę na targach wędkarskich w pierwszy weekend lutego w Warszawie, czy to prawda?
Krzysiek Komoszka

II część filmu

Postautor: Krzysiek Komoszka » 08 lut 2006, 10:15

Rozmawiałem mailowo z A.Sikorą - płyta już jest, a za kilka dni będzie dostępna. Tyle mi powiedział i tyle przekazuję. Myślę, że będzie do kupienia u B.Gawlika.
Adam Sikora
Ponad 25 postów! Ale gaduła :-)
Posty: 40
Rejestracja: 29 kwie 2003, 19:49

Postautor: Adam Sikora » 11 lut 2006, 21:15

Tak to prawda. Przepraszam wszystkich, ale 'fizycznie" płytkę będę miał dopiero we wtorek (14. luty) i od tej pory zacznę wysyłkę. Druga część traktuje o piórach CDC i suchej muszce.
tomekz
+50 postów! Jeśli łowi tyle, co gada...
Posty: 92
Rejestracja: 05 paź 2002, 12:54

Postautor: tomekz » 11 lut 2006, 21:24

Mam już tą płytkę. Kupiłem na targach. Dużo lepsza niz pierwsza. Szczególnie technicznie. No i duzo muszek wykonywanych bardzo przejrzyście. Naprawdę łatwo się z tego nauczyć.
Orkan
Brawo! Przynajmniej raz już napisał :-)
Posty: 2
Rejestracja: 03 wrz 2006, 23:09

Postautor: Orkan » 11 wrz 2006, 09:05

Witam,
Jestem jeszcze przed skręceniem swojej pierwszej muchy. Po obejrzeniu cz1 czuje się znacznie pewniej - chyba moge zaczynac :) ale...

Prawde mówiąc jestem trochę zdziwiony "jakością" sprzedawanych egzemplarzy płyty. Jeszcze nie spotkałem się aby w sklepie, oryginalne płyty DVD, zamiast "tłoczonych" sprzedawano jako zwykłe, nagrywane DVDR-ki.

Czy ktoś potrafi wytłumaczyć ten ewenement?
Załączniki
asikora-sucha_mucha_cz1-f_min.jpg
asikora-sucha_mucha_cz1-f_min.jpg (28.61 KiB) Przejrzano 21562 razy
asikora-sucha_mucha_cz1-b_min.jpg
asikora-sucha_mucha_cz1-b_min.jpg (31.83 KiB) Przejrzano 21563 razy
tomekz
+50 postów! Jeśli łowi tyle, co gada...
Posty: 92
Rejestracja: 05 paź 2002, 12:54

Postautor: tomekz » 11 wrz 2006, 17:24

niższy koszt nagrania pewnie w warunkach amatorskich. Przy rozplenionym piractwie i niewielkim kręgu odbiorców nic chyba dziwnego.
Orkan
Brawo! Przynajmniej raz już napisał :-)
Posty: 2
Rejestracja: 03 wrz 2006, 23:09

Postautor: Orkan » 11 wrz 2006, 20:42

muszę niestety przyznać, ze to jest sensowne wytłumaczenie :/

Czy druga część także jest w ten sposób przygotowana? Jakoś nie napawa mnie optymizmem 9 godzinne konwertowanie do AVI, bo moj odtwarzacz nie trawi DVDR-ek...
ostry007
+50 postów! Jeśli łowi tyle, co gada...
Posty: 55
Rejestracja: 18 mar 2005, 13:23

Postautor: ostry007 » 12 wrz 2006, 09:18

Z wielkim żalem muszę stwierdzić, że płyty proponowane przez Pana Adama Sikorę są bardzo kiepskiej jakości. Nie chodzi mi o część merytoryczną, bo ta jest jak dla mnie bardzo sensowna (druga część o CDC - dużo lepsza od pierwszej). Problem stanowią same płyty (nośniki).
Zamawiając część pierwszą w sklepie internetowym reklamowałem płytę dwa razy, a za trzecim razem Pan był taki miły, że przysłał mi trzy różne DVD żebym sobie wybrał, która będzie chodziła poprawnie (nie będzie skakała). Wybrałem jedną, przeskakiwała tylko w raz. Dopiero po jej przegraniu na nośnik firmy TDK mogłem wreszcie bez nerwów zasiąść przed telewizorem. Druga część... hmm... Kiedy poszedłem do sklepu i Pani dała mi do rąk jeszcze pachnącą nowością płytę, wyjąłem ją z opakowania i odwróciłem żeby zobaczyć dolną stronę DVD, i.... no niestety oczą mym ukazał się znany z poprzedniej edycji obraz (HOME MADE) produkcja domowa. Pokręciłem tylko głową bez przekonania i z dużą dozą niepewności zapłaciłem za film i poleciałem do domu. W domu no co będę dużo mówił (prorok, czy co??) odpalam płytkę, oglądam... i... Kiedy na drugi dzień reklamowałem płytke w sklepie Pani (sprzedawczyni) powiedziała mi, że nie jestem jedynym, któremu wymienia film na inny. Naszczęście druga płyta chodziła już bez zarzutów.
Doceniam naprawdę, że na naszym wciąż ubogim rynku pojawiła się w 100% polska produkcja poświęcona kręceniu much, ale czy nie można nawet przez podniesienie ceny produktu przygotować filmy za pomocą bardziej profesjonalnych metod ??
Pozdrawiam i mam nadzieję, że nasze opinie przyczynią się do lepszej jakości kolejnych części, wg mnie bardzo ciekawej serii.

Piotr

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości