• 1
  • 2
  • 3

Catskill Museum zaprasza - wystawa much z Polski

 

Poniżej przedstawiamy treść zaproszenia na wystawę "Muchy z Polski" organizowaną przez Catskill Fly Fishing Center and Museum.
Serdecznie zapraszamy do udziału.cffcm14

Redakcja NaMuche.pl

__________________________________________


FLIES OF POLAND
CENTRUM I MUZEUM WĘDKARSTWA MUCHOWEGO
ZAPRASZAcffcm01Centrum i Muzeum Wędkarstwa Muchowego w Górach Catskill (Centrum), w stanie Nowy Jork, USA (Catskill Fly Fishing Center and Museum) zaprasza do udziału w prezentacji osiągnięć polskiego muszkarstwa.

Główną misją światowej sławy Centrum jest ochrona, edukacja oraz popularyzacja amerykańskiej spuścizny wędkarstwa muchowego. Równorzędnym celem Centrum jest wymiana doświadczeń ze środowiskami muszkarskimi świata oraz promocja interesujących kierunków współczesnego muszkarstwa.

Z inicjatywy Jima Krula, polskiego pochodzenia członka Rady Nadzorczej Centrum, oraz Maćka Goreckiego, zrodził się pomysł zorganizowania wystawy pt.: FLIES OF POLAND, czyli SZTUCZNE MUCHY Z POLSKI. Celem wystawy jest prezentacja i popularyzacja polskiego dorobku w zakresie wykonywania sztucznych much. Wystawa ma charakter otwarty i ma na celu zaprezentowanie najlepszych osiągnięć wychodzących spod imadełek polskich muszkarzy. Organizatorzy wystawy chcieliby odzwierciedlić jak najszersze spektrum szeroko rozumianej polskiej szkoły wykonywania sztucznych much. W obszarze zainteresowań organizatorów są zarówno proste, łowne wzory much, jak i zbiory historyczne oraz koncepcje czysto estetyczne.

Chociaż wystawa nie jest konkursem, Centrum oraz poniżej podpisani zastrzegają sobie prawo ostatecznej selekcji nadesłanych materiałów.

Pragnących wziąć udział w Wystawie, nie obowiązują żadne limity ilościowe. Każda z nadesłanych much powinna być opatrzona notatką z imieniem, nazwiskiem, adresem pocztowym wykonawcy (adres e-mail i telefon mile widziany) oraz listą użytych materiałów i nazwą muchy. Muchy prosimy przesyłać na adres:

Grzegorz Łoszewski
ul. Cieszkowskiego 1/3 m. 200
01-636 Warszawa


cffcm02

__________________________________________
cffcm11

Tags: narzędzia